نمازی:

انگیزه مردم برای حضور در مراسم روز قدس بیشتر شده است

روز قدس

یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به دشمنی‌های رژیم صهیونیستی علیه ایران در جریان مذاکرات هسته‌ای به نظر می‌رسد ملت ایران انگیزه قوی‌تری برای شرکت در راهپیمایی روز قدس امسال داشته باشد.

محمدعلی نمازی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان به نام روز قدس و راهپیمایی در این روز به منظور دفاع از مردم فلسطین و مقابله با رژیم اشغالگر قدس ، اظهار کرد: هرچه حضور مردم در راهپیمایی روز قدس بیشتر باشد رژیم اشغالگر صهیونیستی متوجه می‌شود که باید به برگزاری رفراندوم آزاد و همه پرسی با حضور همه مردم فلسطین صرف‌نظر از دین و مذهب آنها تن در دهد و از طرف دیگر مردم فلسطین با تقویت روحیه‌شان می‌توانند با انسجام و انگیزه بهتری به مبارزات خود ادامه دهند.

این فعال سیاسی با بیان این‌که از ابتدای مذاکرات ایران با گروه 1+5 اعلام شده بود نتایج مذاکرات تأثیری در وضعیت ایران و ‌آمریکا ندارد، خاطرنشان کرد: امیدواریم مذاکرات هسته‌ای با نتیجه توافق برد- برد به پایان برسد .

وی ادامه داد: دلیلی ندارد اگر سال‌ها است که با آمریکا مشکل داریم و رابطه نداریم و در راهپیمایی‌ها علیه آمریکا شعار می‌دهیم اگر زمینه فراهم شد بتوانیم رابطه هم داشته باشیم. چون آنچه کاملاً‌محرز است و همواره مورد تأکید امام (ره) و مقام معظم رهبری بوده است این است که رژیم غاصب صهیونیستی را هرگز به رسمیت نمی‌شناسیم بنابراین، به جز رژیم صهیونیستی می‌توانیم با هر کشور دیگری رابطه برقرار کنیم.

نمازی تصریح کرد: امیدواریم در روز قدس و راهپیمایی آن همانند سال‌های گذشته شاهد حضور باشکوه مردم و شعارها علیه رژیم اشغالگر قدس و حمایت از مردم فلسطین و لبنان باشیم.

انتهای پیام

کد N883167