فراخوان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برای راهپیمایی روز قدس

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با انتشار بیانیه‌ای آزادگان جهان و ملت بزرگ ایران را به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) متن این بیانیه به شرح زیر است:

روز جهانی قدس یادگار گراسنگ امام راحل عظیم الشان است که از دشمن شناسی آن عزیز فرزانه حکایت دارد. فتنه هایی که امروز در مسیر آزادی قدس شریف در کشورهای محور مقاومت ایجاد شده اند به درستی انتخاب صحیح رهبر کبیر انقلاب در هدف قرار دادن دشمن اصلی جهان اسلام و منطقه یعنی رژیم صهیونیستی را نشان می دهد. وحدت مسلمانان حول کلمه واحده الله با هدف رهایی بیت المقدس از اشغال خطری اساسی برای نظام جهانی سلطه بود و آنان برای درهم شکستن این اتحاد تلاش کردند با ایجاد گروه های تکفیری که کشتن مسلمانان را به هرچیز دیگری حتی درگیری با اشغالگران سرزمین قدس ترجیح می دهند، مانع از آن شوند که پیروزی بزرگ مسلمانان محقق گردد و تمدن نوین اسلامی شکل بگیرد.

تمامی حوادت و اتفاقات منطقه بر این گزینه تاکید دارند که فلسطین کماکان مسئله اصلی دنیای اسلام است و بر اساس همین واقعیت است که رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) همچنان رژیم صهیونیستی را مشکل اصلی دانسته و مسلمانان را از هرگونه انحراف از این دشمن و مشغول شدن به خود برحذر می دارند. بنابراین با پیروی از رهنمودهای رهبر بیدارمان همراه با دیگر مسلمانان و آزادیخواهان جهان کماکان در روز جهانی قدس آزادی قبله نخستین را فریاد خواهیم زد و از مردم عزیز ایران اسلامی این قلب تپنده حریت و مردانگی در جهان امروز دعوت می کنیم با حضور باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس همچون مشعلی برافروخته، روشن کننده مسیر حرکت دیگر مسلمانان جهان باشند.

انتهای پیام

کد N883098