بیانیه جمعیت مستقل ایران اسلامی برای راهپیمایی روز جهانی قدس

سیاسی

جمعیت مستقل ایران اسلامی با صدور بیانیه‌ای از مردم عزیز ایران اسلامی دعوت کرده تا همچون سالهای گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا،‌ در این بیانیه آمده است: روز جهانی قدس، روز همبستگی مسلمانان جهان با ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین و روز انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی به عنوان دشمن مشترک امت اسلامی است.

روز قدس، روز وحدت و همگرایی امت اسلامی و مقابله با تلاش مستکبران و رژیم غاصب صهیونیستی در تشدید واگرایی و ایجاد ائتلاف‌های شیطانی در راستای گسترش تضاد و اختلاف بین‌المللی و مذاهب اسلامی است.

در این بیانیه با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه‌ ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس توسط بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)، تاکید شده است: دوراندیشی و ابتکار حکیمانه آن امام همام در نامگذاری این روز موجب جهانی شدن آرمان‌های فلسطین و تضعیف و تنزیل رژیم صهیونیستی شده و تمام تلاش‌های جبهه استکبار را برای امنیت سازی این رژیم اشغالگر با ناکامی و شکست مواجه ساخته است.

جمعیت مستقل ایران اسلامی در پایان ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس بر حضور گسترده در راهپیمایی این روز با تاسی از رهنمودهای امام (ره) و رهبر فرزانه انقلاب، تاکید و از عموم ملت مومن و شهیدپرور ایران اسلامی دعوت کرده است تا همچون گذشته با حضور یکپارچه خود با آرمان‌های قدس شریف تجدید میثاق نموده و فریاد رسای خود را در حمایت از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین به گوش جهانیان برسانند.

انتهای پیام

کد N882933