بیانیه سازمان تعزیرات حکومتی به مناسبت روز جهانی قدس

فلسطين,تعزيرات حكومتي,روز قدس

سازمان تعزیرات حکومتی به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این بیانیه آمده است:

«روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.

روز قدس یادگار جاوید معمار کبیر انقلاب اسلامی است، روزی که فریاد دادخواهی ملت‌های آزاده و طرفدار صلح و آرامش در حمایت از قدس شریف و ستمدیدگان از ظلم و جور رژیم منحوس صهیونسیتی و حامیان مستکبرش، فضای جهان را پر خواهد کرد. ملت مسلمان ایران همواره نقش آفرینان اصلی روز قدس بوده‌اند و این روز اساس و مبنای بیداری ملت‌های مسلمان است.

صهیونیست‌های جنایت پیشه بدانند که مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به‌حق ملت فلسطین حمایت کرده و غده سرطانی اسرائیل غاصب را محکوم می‌کند. امسال نیز همانند سال‌های قبل جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه‌تر از سال‌های قبل به یاری مردم مقاوم فلسطین بشتابند.

کارکنان سازمان تعزیرات حکومتی در آستانه روز جهانی قدس، با محکوم کردن جنایات اشغالگران صهیونیست، عوامل پیاده نظام تکفیری - داعشی آنها در کشورهای فلسطین، یمن، عراق و سوریه، بار دیگر ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جمعه، همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت نموده و از آحاد مردم همیشه در صحنه و روزه‌دار دعوت می‌نمایند با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، موجب دلگرمی و قوت قلب مبارزان فلسطینی باشند.»

انتهای پیام

کد N882604