/روز قدس؛ روز مقابله با مستکبرین/

توکلی:حضور مردم ایران همیشه در روز قدس تعیین کننده است

رژيم صهيونيستي,فلسطين,روز قدس

نماینده مردم الیگودرز در مجلس گفت:حضور مردم ایران همیشه در روز قدس تعیین کننده است.

محمدتقی توکلی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، اظهار کرد: راهپیمایی روز قدس، اعلام انزجار ملت ما از اهداف صهیونیست‎هاست.

وی با بیان این‌که «در مقابل تجاوز صیونیستها به خاک ملت فلسطین و مقابله این رژیم جعلی با اسلام و امت اسلامی، ملت ایران بار دیگر به‎صورت منسجم در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت خواهند کرد»، یادآور شد: هرچه این مراسم باشکوه‎تر برگزار شود اسرائیل و طرفدارانش(آمریکا و غرب) به استکبارستیزی، مقابله با تجاوز و مبارزه با صهیونیسم و حمایت از مردم فلسطین از سوی ملت ایران پی‌می‎برند.

وی هم‌چنین گفت:راهپیمایی روز قدس نشان از حمایت ملت ایران از نظام، منویات رهبری و آرمان‎های شهداست و این انسجام و وحدت ملت ایران هرگونه توطئه و اقدام دشمنان را خنثی می‎کند و این قدرت عظیم ملت منجر به اقتدار بیشتر نظام و ادامه حکومت اسلامی در منطقه و دنیا خواهد شد.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس اظهار کرد:مردم ایران همیشه در روز قدس تعیین کننده بوده‌اند و حتی خیلی از کشورها به تأسی از کشورمان آخرین جمعه ماه رمضان را به عنوان روز جهانی قدس قبول دارند و در حمایت از مظلوم راهپیمایی می‎کنند.

وی با اشاره به این‌که «ملت ایران، نظام و رهبر را دوست دارند و این روز را مهم تلقی می‎کنند» ادامه داد:صهیونیست‎ها هر از چندگاهی با تجاوز و کشتار می‎خواهند رعب و وحشت را در بین ملت فلسطین ایجاد کنند که ملت ایران و سایر ملت‎های دنیا با شرکت در راهپیمایی روز قدس حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام خواهند کرد و این حمایت منجر به انسجام بیشتر آن‌ها و پاسخ دادن به متجاوزین خواهد بود.

انتهای پیام

کد N882414