بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران به‌مناسبت روز قدس

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران به مناسبت فرار سیدن روز قدس با صدور بیانیه ای اعلام کرد: دانشجویان ایران اسلامی مانند همیشه آمادگی خود را برای نابودی اسرائیل و استکبار جهانی و برپایی عدالت در جهان اعلام می‌کنند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر روز قدس، بعنوان یادگار و ابتکار تاریخی حضرت امام خمینی(ره) فرا رسید تا بار دیگر ملت ایران پیشاپیش همه آزادگان جهان فریاد برآورند که هنوز فلسطین پاره تن اسلام و نماد تقابل حق علیه باطل است.

در طول سالیان متمادی، جنایات بی شرمانه رژیم غاصب و نامشروع صهیونیستی بویژه کشتار بی رحمانه زنان و کودکان بی گناه، دل هر انسانی را به درد آورده است. رژیم اشغالگر قدس لکه ننگی ست بر روی زمین که باید برچیده شود.

براستی اگر امروز جهان اسلام متحد نشود و انقلاب عظیمی را برای نابودی صهیونیسم جهانی و جاهلیت مدرن بر پا نکند، فردا در پیشگاه خدا و رسولش شرمنده نخواهد بود؟ آیا مسلمانان توانایی ایستادگی و متحد شدن در قبال جمعیتی کمتر از یک دویستم جامعه مسلمین را ندارند؟ آیا دولتمردان قابلی برای دفاع از حریت اسلامی وجود ندارد؟ قطعا در این میان، نخبگان و دانشجویان کشورهای اسلامی وظیفه سنگین تری دارند.

روز قدس روز وحدت مسلمین است. در زمانه‌ای که از سوریه گرفته تا افغانستان و عراق و پاکستان و لبنان و فلسطین و بحرین و یمن مظلوم، از دست‌اندازی طمعکارانه و بی‌شرمانه ستمکاران در امان نیست، مسلمانان باید بیش از هر زمانی به یگانه راه خروج از این وضعِ اسف‌بار بیندیشند که همانا چیزی جز وحدت همة امت اسلامی حول کلمة حق «لا اله الّا الله و محمّد رسول الله» نیست.

آنچه به تن جهان‌خوارانی که جز نابودی همه مسلمانان عالَم و به انزوا کشاندن دین حق الهی هدفی ندارند، لرزه می‌افکند دیدن جامعه یکپارچه مسلمین است که با هوشیاری، توطئه‌های شوم دشمنان فتنه‌انگیز خود را نقش بر آب می‌کند و آرزوی جهاد با استکبار را درسر می پرورانند، اما امروز هر چه افسوس بخوریم سزاوار است، چرا که بار دیگر شاهد هم کاسه‌گی آل سعود با شیطان بزرگ آمریکا و اسرائیل وحشی و غاصب، آن هم با هم پیمانی و سکوت مدعیان دروغین حقوق بشر و کشورهای غربی، برای رسیدن به اهداف شوم خود در منطقه هستیم. امروز مظلومیت یمن نیز دست کمی از مظلومیت فلسطین ندارد. شکی نیست که امروز آل سعود همان آل یهود و اذناب صهیونیست‌ها هستند.

وزارت امور خارجه نیز توجه داشته باشد، تمام توان دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران باید در خدمت مستضعفین جهان به‌خصوص مردم مظلوم فلسطین و یمن باشد.

دانشجویان ایران اسلامی نیز مانند همیشه آمادگی خود را برای نابودی اسرائیل و استکبار جهانی و برپایی عدالت در جهان اعلام می نمایند.

در پایان جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران از تمامی مسئولان دعوت می نماید تا هم پای ملت انقلابی ایران و تمامی آزادگان جهان در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند.

انتهای پیام

کد N882251