بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت روز جهانی قدس

جمعیت دفاع از ملت فلسطین به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا در این بیانیه آمده است: روز قدس، روز اسلام است. روز دادخواهی از بیدادی است که بر فلسطین رفت و از آن بیداد که بیداد صهیونیسم بود با بیدادی که امت با سکوت خود بر فلسطین و بر خود روا داشت سوریه، عراق، بحرین، افغانستان، یمن اینک می‌روند تا تاوان سکوت امت را بپردازند.

روز قدس، روز قیام است. قیام بر ضد زورگویی و اشغال، روز قدس‌ روز احیاء نه تنها فلسطین که احیای امت است تا تکلیفی را که فراموش کرده بودند و کرده‌اند، پی گیرند. روز قدس روز تکلیف است. تکلیف ایستادگی در برابر ستم و حمایت از مظلوم، روز قدس روز نمایش قدرت امت است، علیه استکبار و صهیونیسم ، شیاطین مجسمی که سعادت بشر را بر نمی‌تابند.

روز قدس، روز فریاد است. فریاد برای آزادی بشر از زندان کبود رسانه‌های صهیونیستی، روز فریاد برای رهایی بیشر از سلطه جهل هدایت شده و بزک شده‌ی ایسم‌ها.

روز قدس، روز اعتراض است. اعتراض به هر چه پلیدی و زشتی در جهان. روز قدس، روز حماسه است. حماسه‌ مردمی که ایستادند برای آزادی و شیرینی ایستادگی را در کام خویش نشاندند. حماسه‌ مردمی که با حضور همیشگی شان در صحنه‌هایی که لازم بود و تکلیفشان بوده اینک امنیت را برای خویش ارمعان آورده‌اند در شرایطی که محیط پیرامونی شان از ناامنی مضاعف در رنج است. ناامنی که طراحش غده‌ سرطانی به نام اسراییل است و پیمانکاران آن ترکیه و عربستان و قطر و امارات و اردن هستند و هدف نهایی موهوم‌شان ناامن سازی ایران مقتدر است. روز قدس، روز امنیت است. روزی است که ایرانی امنیت خویش را تضمینی دوباره می‌کند. روز قدس، روز سپاس است. روز سپاس از خدایی که نعمت انقلاب را به ما ارزانی داشت و سپاس از رهبری که اعتلای امت و ایران را خواستار بود. روز قدس، روز خمینی (ره) است. روز کسی که به من، تو، ما و همه آموخت که نعمت آزادی و امنیت و استقلال تنها با بهایی به نام " حضور در همه صحنه‌های انقلاب" حاصل آید.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین این روز پرشکوه را که بی تردید از ایام‌الله است ( فذکر بایام الله) به همت امت اسلام و ایرانیان مبدع این روز، تبریک گفته و از همه ایرانیان، امت مسلمان و انسان‌های آزاده دعوت می‌کند که امسال روز جهانی قدس را پرشکوه‌تر از هر سالی برگزار کنند.

ایرانی برای سپاس از نعمت امنیت و امت مسلمان با هدف ترویج و نهادینه کردن روح وحدت اسلامی از طریق تاکید بر راندن جریان‌های انحرافی و تروریستی در دین اسلام مانند تکفیری‌های داعش و جبهه النصره و وهابیت که عملکردشان ناامنی را به کشورهای منطقه تحمیل و امنیت را برای دشمن اصلی مردم منطقه یعنی اسراییل، این پدیده شوم و شر مطلق هدیه کرده است و جهانیان با تاکید بر استقرار امنیت در جهان با حذف ریشه‌ اصلی ناامنی منطقه یعنی اسراییل، می‌بایست گام به میدان نهند و اراده‌ جمعی خویش را برای پایان دادن بر بحران فلسطین بر پایه‌ی حق و نه واقع، به نمایش بگذارند.

به امید جهانی بدون اسراییلی

جمعیت دفاع از ملت فلسطین

رمضان 1436-1394

انتهای پیام

کد N882118