محسن رضایی به عیادت کارگر فداکار پتروشیمی رفت

محسن رضايي

محسن رضایی، با حضور در بیمارستان شهید چمران تهران، از شهرام محمدی کارگر فداکار پتروشیمی منطقه مارون عیادت و از اقدام قهرمانانه وی تجلیل کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در بیمارستان شهید چمران تهران، ضمن عیادت از این کارگر ایثارگر پتروشیمی، برای بهبود وی دعا و از شجاعت و فداکاری وی تقدیر کرد.

رضایی که پس از اطلاع از وضعیت این کارگر فداکار، به عیادت این کارگر فداکار رفته بود، با گفت‌وگو با کادر پزشکی بیمارستان در جریان روند درمان وی قرار گرفت.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در سخنان کوتاهی، از عموم روزه داران درخواست کرد، در شب‌های پر فضیلت قدر، برای بهبود و سلامتی این کارگر فداکار دعا کنند و تاکید کرد: مسئولین صنعت نفت و پتروشیمی کشور ضمن رسیدگی به وضعیت این کارگر فداکار، اقدام او را به عنوان نمونه‌ای از ایثارگری‌های فعالان این صنعت، ارج نهند و تجلیل کنند.

در پی وقوع آتش سوزی در یکی از واحدهای پتروشیمی منطقه مارون ماهشهر در استان خوزستان، «شهرام محمدی» از کارگران صنعت نفت، خود را به آتش زد و موفق شد با بستن شیر فلکه اصلی، آتش را مهار کند و مانع از بروز یک انفجار بزرگ و تلفات انسانی در این واحد صنعتی شود. این کارگر شجاع، با بیش از ۵۰ درصد سوختگی برای درمان به تهران اعزام شده و در بیمارستان چمران تهران بستری است.

​انتهای پیام

کد N882117