در بیانیه حزب مؤتلفه به مناسبت روز جهانی قدس؛

سرنوشت رژیم صهیونیستی جز نابودی نخواهد بود/ قدس شریف آزاد می‌شود

سیاسی

حزب مؤتلفه اسلامی در بیانیه‌ای تأکید کرد: سرنوشت رژیم منحوس صهیونیستی جز نابودی نخواهد بود و قدس شریف آزاد خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حزب مؤتلفه اسلامی در بیانیه‌ای، اقشار مختلف مردم را به حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

در این بیانیه آمده است:

«معمار کبیر انقلاب اسلامی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز قدس نامگذاری کردند که نشان از هوشمندی و درایت و تدبیر آن بزرگ مرد تاریخ داشت. نامگذاری که امروز باعث شده جریان مقابله غده سرطانی اسرائیل و صهیونیست‌ها به عنوان راهبرد کلیدی نه تنها مسلمانان جهان، بلکه تمام مردم مظلوم و آزادی‌خواه جهان باشد.

بدون شک سرنوشت رژیم منحوس صهیونیستی جز نابودی نخواهد بود و قدس شریف آزاد خواهد گشت و بزرگداشت این روز نشان از دشمن‌شناسی مسلمانان دارد که بار دیگر انزجار خود را از رژیم جعلی صهیونیستی به رخ جهانیان خواهند کشید و با مشتان گره کرده فریاد مقاومت در برابر استکبار جهانی را فریاد می‌زنند.

روز جهانی قدس نه تنها روز ملت مظلوم فلسطين بلكه روز همه مظلومين عالم و روز حمایت از اسلام عزیز است؛ روزی که مستضعفان و محرومان خشم خود را از سیاست‌های استکباری صهیونیست‌ها و همدستانشان نشان می‌دهد.

روز قدس روز مقاومت است و ملت غیور ایران اسلامی نیز این بار نه تنها حمایت و همبستگی خود با مردم مظلوم فلسطین را نشان خواهند داد، بلکه بار دیگر به سردمداران استکبار جهانی خواهند گفت که تا پای جان در دفاع از ارزشها و اصول انقلاب اسلامی ایستاده اند و با عزت و قدرت راه انقلاب را ادامه خواهد داد.

اعضای حزب موتلفه اسلامی در سراسر کشور در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به همراه مردم مسلمان، هوشيار و ولايتمدار ايران اسلامي در راهپيمايي روز قدس شركت مي‌كنند و از ملت غیور و با بصیرت ایران و تمام آزادی‌خواهان جهان دعوت می‌کند تا با حضور شکوهمند و پر شور خود در راهپیمایی روز قدس جمعه ۱۹/۰۴/۹۴ شركت كنند تا با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، بار دیگر نفرت و انزجار خود از رژیم صهیونیستی نشان دهند».