۰
نماینده پارلمان افغانستان در گفتگو با مهر:

دلایل رخ دادن اتفاقات میدان وردک/ کوتاهی صورت گرفته است

  • ۲۷بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

نماینده پارلمان افغانستان در خصوص حادثه اخیر ولایت میدان وردک و کشته شدن چند سرباز توسط طالبان گفت: این مساله نیاز به تحقیق دارد و قطعا کوتاهی صورت گرفته است.

اسدالله سعادتی نماینده مردم دایکندی در پارلمان افغانستان در خصوص حوادث اخیر ولایت میدان وردک و کشته شدن چند سرباز توسط طالبان به خبرنگار مهر در کابل گفت: شاهراه ولایت میدان وردک یکی از شاهراه هایی بود که سال های قبل به شاهراه مرگ تبدیل شده بود و مردم عادی در آن کشته می شدند؛ پس از مدتی جمعی از پلیس های محلی توانستند امنیت آنجا را تامین کنند و همین مساله به یک عقده برای طالبان تبدیل شده بود.

وی گفت: پس از آنکه جنگ در این ولایت شروع شد هیچ یک از نهادها به داد نیروهای امنیتی نرسید و کوتاهی دولت در این رابطه قابل تامل است.

این نماینده پارلمان افغانستان افزود: میدان وردک در چند قدمی کابل است و  به آسانی می شد کمک رسانی کرد و اینکه حتی ۴۸ ساعت بعد هم کمک رسانی نمی شود نیاز به تحقیق دارد.

نماینده مردم دایکندی در پارلمان افغانستان اظهار داشت: ما خواهان تحقیق همه جانبه هستیم تا این قضیه روشن شود که چرا نسبت به سربازان میدان وردک کوتاهی صورت گرفته است.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.