نمازی خبر داد

انتخابات شورای مرکزی خانه احزاب برگزار می‌شود

خانه احزاب

بعد از ماه مبارک رمضان با برگزاری مجمع عمومی خانه احزاب، انتخابات اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی و بازرسین خانه احزاب برگزار می‌شود.

محمد علی نمازی عضو هیات رئیسه مجمع عمومی فوق‌العاده خانه احزاب در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام این خبر گفت: در جریان جلسات خانه احزاب و تغییرات اساسنامه آن قرار شد شورای مرکزی خانه احزاب با انتخاب اعضای سه فراکسیون اصولگرایان و اصلاح طلبان و مستقل‌ها مشخص شوند.

وی توضیح داد: در گذشته شورای مرکزی خانه احزاب شامل 21 نفر بود که از طریق انتخابات مشخص می‌شدند و معمولا احزاب اصلاح‌طلب اکثریت شورای مرکزی را به دست می‌آورند، بنابراین در جریان تغییرات اساسنامه قرار شد شورای مرکزی شامل 3 فراکسیون 7 نفره از اصلاح طلبان و اصولگرایان و مستقل‌ها باشد.

وی با اشاره به این که مدت زمان فعالیت هر شورا 3 سال خواهد بود، تصریح کرد:‌ قرار بر این شده است که ریاست شورا نیز به صورت گردشی باشد.

عضو هیات رئیسه مجمع عمومی فوق‌العاده خانه احزاب افزود: بعد از ماه رمضان مجمع عمومی عادی خانه احزاب برگزار خواهد شد و در جریان آن انتخابات اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی و بازرسین خانه احزاب انجام خواهد شد.

نمازی گفت: همچنین قرار است محلی در اختیار خانه احزاب قرار گیرد تا به طور جدی فعالیت خود را آغاز کند.

انتهای پیام

کد N879699