گردان‌های قسام ادعای رژیم صهیونیستی در رابطه با حمایت از داعش را تکذیب کرد

حماس

گردا‌ن‌های عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش حماس اظهارات یک مقام رژیم صهیونیستی که اخیرا این گردان‌ها را به دست داشتن در رخدادهای صحرای سینای مصر متهم کرده بود، تکذیب و اعلام کرد که این اتهامات دروغی بیش نیست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه خبری الجزیره، ابوعبیدة، سخنگوی گردان‌های عزالدین قسام از طریق توییتر عنوان داشت: اظهارات اسرائیلی‌ها پیرامون رابطه عزالدین قسام با رخدادهای صحرای سیناء تلاشی جدید جهت بر هم زدن معادلات و پاشیدن بذر فتنه و ناآرامی است.

وی افزود: رویکرد و مقصد گردان‌های عزالدین قسام فقط فلسطین اشغالی است و ما به هیچ گونه دستور کار خارجی فکر نمی‌کنیم و نبرد ما کاملا آشکار است.

پیشتر نیز سامی ابوزهری، سخنگوی حماس تصریح کرده بود که اتهام‌های رژیم صهیونیستی با هدف تحریک علیه حماس و دو به هم زنی میان حماس و مصر است.

وی افزود: حماس دست به تلاش‌هایی برای کنترل مرز نوار غزه و جلوگیری از هرگونه قاچاقی از نوار غزه و به آن جا زده است تا نوار غزه از هر گونه تحولات در منطقه دور بماند.

این اتهامات از زبان مردخای، هماهنگ کننده امور دولت رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطین مطرح شد که در مصاحبه با شبکه الجزیره مدعی شده بود، حماس در حملات اخیر در سیناء حمایت‌هایی به گروه‌هایی ارائه داد که حامی داعش هستند.

انتهای پیام

کد N879171