سردار آسودی در گفتگو با مهر:

روز قدس؛روزعملیات روانی گسترده علیه استکبار و رژیم صهیونیستی است

سیاسی

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: روز قدس به معنی تبلیغ و ترویج دفاع از فلسطین، عملیات روانی گسترده علیه استکبار جهانی و حضور در صحنه است و از کمرنگ شدن مسئله فلسطین جلوگیری می کند.

سردار محمد علی آسودی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه شکل گیری روز قدس یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی برای ایجاد وحدت میان مسلمانان جهان است، اظهار داشت: مسجد القصی نخستین قبله جهان اسلام است و مسلمانان توجه ویژه ای به این مسجد دارند.

وی ادامه داد: مسجد الاقصی در قرآن مورد تایید و احترام قرار گرفته و همه مسلمانان جهان از شیعه و سنی تا مذاهب و فرق دیگر برای این مسجد احترام خاصی قائل هستند.

آسودی با بیان اینکه استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل به مردم مسلمان فلسطین اشغالی ظلم های فراوانی کرده است، گفت: مظلومیت مردم فلسطین باعث شده که مسلمانان نسبت به صهیونیست ها کینه داشته باشند و خود را موظف به دفاع از مردم فلسطین بدانند.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه تصریح کرد: اسلام و مسلمانان همیشه به دنبال دفاع از مظلومان در همه نقاط جهان هستند.

امام (ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس اعلام کردند

وی افزود: امام (ره) به عنوان یک مرجع و رهبر عالیقدر جهان اسلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس اعلام کردند و همه مسلمانان به این نامگذاری احترام می گذارند،  انقلاب اسلامی همواره به دنبال دفاع از اسلام و مبارزه با استکبار جهانی است.

آسودی خاطرنشان کرد: امام (ره) فرمودند هر فرد اگر یک سطل آب بریزد، اسرائیل را آب خواهد برد و این جمله نشان دهنده میزان تاثیرگذاری وحدت در میان مسلمانان است. مسلمانان در کل جهان روز قدس را گرامی می دارند و برای مقابله با صهیونیسم بین الملل با مشت های گره کرده به میدان می آیند.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه ما با حضور در صحنه و شعار دادن که یک عملیات روانی و تبلیغاتی است می توانیم از مردم فلسطین دفاع کنیم، اظهار داشت: مقام معظم رهبری همواره تاکید کرده اند که مسئله فلسطین، مسئله محوری ما در جهان اسلام است.

وی با بیان اینکه ما با شعار توانستیم رژیم چند صد ساله شاهنشاهی را در ایران از بین ببریم، افزود: حضور مسلمانان در صحنه حمایت از فلسطین تاثیر دارد و ما با هنر، امکانات و کمک های مالی باید در میدان باشیم و از این طریق به دیدگاههای مقام معظم رهبری در مورد فلسطین جامه عمل بپوشانیم.

عدم ارتباط تکفیری ها  با اسلام/ داعش با حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی به وجود آمده است

آسودی خاطرنشان کرد: روز قدس به معنی تبلیغ و ترویج دفاع از فلسطین،  عملیات روانی گسترده علیه استکبار جهانی و حضور در صحنه است و از کمرنگ شدن مسئله فلسطین جلوگیری می کند.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه ترورهای اخیر در منطقه و شکل گیری تکفیری ها نشان دهنده خباثت استکبار جهانی و صهیونیست ها است، گفت: غربی ها و صهیونیست ها با بهره گیری از وهابیت، تروریسم را در منطقه گسترش داده اند و با ایجاد تکفیری ها سعی کرده اند تا نگاه مردم مسلمان را به مسئله فلسطین کم کنند.

وی ادامه داد: امسال باید با مشتی گره کرده اعلام کنیم که تکفیری ها هیچ ارتباطی با اسلام ندارند و با حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی به وجود آمده اند و امسال ضرورت دارد که همه پررنگ تر به میدان آمده و ثابت کنند که گروه های تکفیری از اسلام ناب فاصله دارند.

آسودی در پایان خاطرنشان کرد: داعش و رویکردهای تروریستی که هم اکنون در منطقه وجود دارد توسط آمریکا و صهیونیست ها به وجود آمده است و ضرورت دارد که جوانان ما در فضای مجازی به این مسئله بپردازند و اگر همه به میدان بیاییم دشمنان خواهند دید که مسلمانان ازشیعه تا سنی، دست در دست هم علیه استکبار جهانی شعار خواهند داد.