ششمین کنگره جمعیت مستقل ایران اسلامی برگزار شد

ششمین کنگره جمعیت مستقل ایران اسلامی و همچنین ضیافت افطاری این تشکل سیاسی با حضور شخصیت‌های سیاسی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، مصطفی کواکبیان ،‌حسین کاشفی، قدرت علیخانی، مرتضی کیاسری، یاسر و فائزه هاشمی، حجت الاسلام و المسلمین اشرفی اصفهانی، جمعی از نمایندگان ادوار مجلس ، 37 دبیرکل احزاب مستقل و جمعی از ورزشکاران از جمله حاضران در این نشست بودند.

در ابتدای این مراسم اکبر مظهری دبیر این کنگره گزارشی از نحوه برگزاری آن ارائه کرد. سپس مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری در سخنان کوتاهی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای وحمایت مقام معظم رهبری از تیم مذاکره کننده گفت: امیدواریم تا 20 تیرماه بتوانیم جشن بزرگ پیروزی را بگیریم؛ البته نباید فکر کنیم که همه مشکلات با توافق هسته‌ای حل می‌شود.

قدرتعلی حشمتیان دبیرکل جمعیت مستقل ایران اسلامی نیز با لبیان این‌که «مستقلین نه طرفدار افراط و نه تفریط و هستند و همواره راه امام و رهبری را پیموده‌اند» گفت: ما همچون گذشته در انتخابات پیش رو نیز فعال خواهیم بود و در استان‌هایی که دفتر داریم، نامزد معرفی خواهیم کرد. ما همچنین همراه اصولگرایان و اصلاح‌طلبان معتدل خواهیم بود.

وی در پایان حمایت تشکل متبوع خود را از تیم مذاکره کننده هسته‌ای و دولت یازدهم اعلام کرد و افزود: دلواپسان نباید دلواپس باشند؛ زیرا تندروی به جایی نمی‌رسد و همان‌طور که امام صادق (ع) فرمودند خیرالامور اوسطها.

در پایان سعید یاری به نمایندگی از جبهه متحد مستقلین در سخنان کوتاهی با اشاره به این‌که «حدود 100 حزب و تشکل برای همراهی با این جبهه اعلام آمادگی کرده‌اند» گفت:‌ ما در انتخابات پیش رو به صورت گسترده فعالیت می‌کنیم.

وی در پایان از دولت خواست تا توجه بیشتری به احزاب مستقل داشته باشد.

انتهای پیام

کد N877465