محسن کاظمی خبر داد:

استقبال تیم مذاکره کننده از گزاره برگ ملی هسته‌ای

سازمان بسيج مستضعفين,انرژي هسته‌يي,مذاكرات ايران و گروه 1 5

نماینده ویژه قائم مقام وزیر خارجه گفت: مردم اطمینان داشته باشند که مسؤولین برای تصمیم‌گیری‌های‌شان به صورت همیشگی به «گزاره برگ ملی هسته‌ای » توجه خواهند داشت.

نماینده ویژه قائم مقام وزیر خارجه گفت: مردم اطمینان داشته باشند که مسؤولین برای تصمیم‌گیری‌های‌شان به صورت همیشگی به «گزاره برگ ملی هسته‌ای » توجه خواهند داشت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) محسن کاظمی با بیان این‌که «تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشور از جزئیات گزاره برگ ملی مطلع شده‌اند»، اظهار کرد: من در تماسی که با قائم مقام آقای ظریف در وین داشتم تمامی جزئیات این گزاره برگ را اعلام کردم که با استقبال تیم مذاکره کننده روبرو شد.

وی گزاره برگ ملی هسته‌ای را یک سند ملی ارزشمند دانست و افزود: این طومار در وزارت امور خارجه حفظ می‌شود و تلاش‌مان را می‌کنیم تا در مناسبت‌های ملی و نمایشگاه‌ها و مجامع بین‌المللی به نمایش بگذاریم.

وی ادامه داد: قطعا وقتی گروهی از مردم با تجمع در مقابل وزارتخانه خواستار دستیابی به توافق خوب هستند ما نیز در پیشبرد مذاکرات هسته‌ای در چارچوب مشخص شده مصمم‌تر خواهیم شد. امروز 24 میلیون امضاء از سراسر کشور برای حفظ خطوط قرمز نظام در توافقنامه هسته‌ای از سوی سازمان بسیج مستضعفین که نهادی امین و مطمئن است جمع‌آوری شده و این موضوع تأثیری مثبت در دست یابی به یک توافق خوب خواهد داشت.

نماینده ویژه قائم مقام وزیر خارجه با بیان این‌که «اثر گذاری گزاره برگ ملی هسته‌ای بلند مدت است»، تصریح کرد: این‌گونه نخواهد بود که ما پس از مدتی پیام‌های روشن این سندملی را فراموش کنیم. مردم اطمینان داشته باشند که مسؤولین برای تصمیم‌گیری‌های‌شان به صورت همیشگی به این سند ملی توجه خواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: تیم مذاکره‌ کننده به دنبال حفظ منافع ملت است و ملت نیز از فرزندان خود در این مذاکرات حمایت می‌کند.

انتهای پیام

کد N877358