محمدنبی حبیبی:

جناحی کردن مذاکرات خیانت به کشور است

انرژي هسته‌يي,مذاكرات ايران و گروه 1 5

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: هر کس مذاکرات هسته‌ای را جناحی،‌ حزبی و دوقطبی کند کار نادرستی انجام داده و در واقع خیانت کرده است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: هر کس مذاکرات هسته‌ای را جناحی،‌ حزبی و دوقطبی کند کار نادرستی انجام داده و در واقع خیانت کرده است.

محمدنبی حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به این‌که «پرونده هسته‌ای و مذاکرات ایران با گروه 1+5 از جمله موضوعات ملی کشور ماست و به هیچ دسته و گروهی اختصاص ندارد»، خاطرنشان کرد: بنابراین تمام احزاب و تشکل‌ها با هر تفکر سیاسی موظف به پشتیبانی از تیم مذاکره کننده هستند.

وی افزود: باید این نکته را در نظر بگیریم که آمریکا تا مجبور به توافق نشود، توافق نمی‌کند. من معتقدم اگر آمریکا همین امروز به این نتیجه برسد که شیرازه نظام ما با چند روز موشک باران از هم می‌پاشد حتماً‌ این کار را می‌کند. آن‌ها صداقت نداشته و قلدر هستند.

وی همچنین با بیان این‌که «آمریکا ادعای حقوق بشر دارد، اما در مورد یمن که سه ماه است بمباران می‌شود هیچ کاری نکرده است»، افزود: طرف مقابل ما در مذاکرات دولت صادق و راستگویی نیستغ بنابراین اگر ما یک قدم از منافع ملی خود عقب برویم آن‌ها چند قدم جلوتر می‌آیند، ما باید با قدرت در مذاکرات حاضر شویم.

این فعال سیاسی اصولگرا در پایان افزود: همه گرایش‌های سیاسی در کشور باید از تیم مذاکره کننده حمایت کرده تا ما با قدرت از منافع خود در مذاکرات هسته‌ای دفاع کنیم.

انتهای پیام

کد N877067