نماینده مردم آمل در مجلس:

مهمترین مشکل بخش صنعت، نقدینگی است

سیاسی

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک‌ها هر جوری که خودشان بخواهند کار انجام می‌دهند، بدون آنکه به قانون موجود در بانک مرکزی توجه کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه مازندران، عزت‌الله یوسفیان‌ملا، مهمترین مشکل بخش صنعت و تولید را در امر مالی و نقدینگی بیان کرد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه هم‌اکنون با توجه به ساختار کشور مصوبات برنامه پنجم اجرا و برنامه ششم در حال نوشتن است، تصریح کرد: پس از اجرای این برنامه‌ها هنوز در حوزه بانک‌ها هیچ اتفاقی صورت نگرفته است.

یوسفیان‌ملا با تاکید بر اهمیت این امر و احضار ریاست بانک مرکزی برای توضیح این مسایل، بیان کرد: این افراد از سوی هیچ ارگانی به غیر از وزیر اقتصاد و دارایی انتخاب نمی‌شوند؛ بنابراین باید این وزارتخانه به این امر توجه بیشتر داشته باشد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه در شهرستان آمل سرمایه‌گذارانی با دانش و فن بالایی هستند، یادآور شد: با وجود این سرمایه‌گذاران حوشبختانه هم‌صدایی و همراهی در آمل برقرار است.

وی با اشاره به وضعیت بانک‌ها به نارضایتی ریاست جمهوری در این خصوص اشاره کرد و گفت: با توجه به بررسی‌ها و رسیدگی‌های لازم در کمیسیون مفاسد اقتصادی در این خصوص سرکشی و عدم تمکین بانک‌ها مورد توجه بوده است.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این بانک‌ها هر جوری که خودشان بخواهند کار انجام می‌دهند بدون آنکه به قانون موجود در بانک مرکزی توجه کنند.

انتهای پیام

کد N876479