وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تشریح کرد

اختلاف آمریکا و رژیم صهیونیستی بر سر ایران

سیاسی

«موشه یعلون» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز در یک مصاحبه مطبوعاتی به افشای اختلافات آمریکا و این رژیم درباره مذاکرات هسته ای با ایران پرداخت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه صهیونیستی هاآرتص، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز در یک مصاحبه مطبوعاتی به تشریح اختلاف دیدگاه آمریکا و این رژیم درباره ایران پرداخت.

«موشه یعلون» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: اختلاف میان آمریکا و اسراییل درباره ایران این است که آمریکا ایران را بخشی از راه حل مشکلات در منطقه می داند؛ درحالیکه اسراییل ایران را به عنوان یک مشکل در منطقه محسوب می کند.

یعلون که در دفتر خود با خبرنگاران صحبت می کرد در ادامه گفت: روایت آمریکا درباره ایران را قبول ندارم. اختلاف اصلی ما با آمریکا این است که ایران بخشی از مشکلات یا بخشی از راه حل مشکلات در منطقه است.

وزیر جنگ رژیم اشغالگر قدس افزود: در مقطع زمانی کنونی، اسراییل و آمریکا در انتخاب میان تشدید تحریم ها علیه ایران و یا پیگیری رسیدن به توافق هسته ای با ایران اختلاف دارند.

وی در تحلیلی غیر واقع بینانه به اهتمام این رژیم به تداوم فشارها علیه ایران اشاره کرد و ادامه داد: ادعای ما این است که تشدید تحریم ها علیه ایران، این کشور را بر سر دوراهی یا بمب هسته ای و یا نجات از مشکلات قرار خواهد داد.

او از طرف های مذاکره کننده هسته ای انتقاد کرد و گفت: تداوم مذاکرات هسته ای با ایران، دوراهی مذکور را برای ایران از بین می برد؛ زیرا توافق هسته ای با ایران نابود کننده این دو راهی خواهد بود.