کمیجانی: شورای اصلاح‌طلبان استان‌ها تشکیل‌ می‌شود

جبهه اصلاحات

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: در آخرین جلسه این شورا اخبار و اطلاعات کشور مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات جدیدی نیز اتخاذ شد.

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: در آخرین جلسه این شورا اخبار و اطلاعات کشور مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات جدیدی نیز اتخاذ شد.

فرج کمیجانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره مصوبات جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات،‌ گفت: مقرر شد دبیران استانی کلیه احزاب عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و احزاب استانی غیر عضو در این شورا که داعیه اصلاح‌طلبی دارند در شوراهای استانی به عنوان عضو با حق رأی دعوت شوند.

وی افزود: شوراهای استانی توسط کمیته انتخابات شورای هماهنگی اصلاحات یا شورای راهبردی اصلاحات شکل گرفته یا در حال شکل‌گیری هستند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب همچنین گفت: برای هماهنگی بیشتر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با شورای راهبردی اصلاحات مقرر شد هیأت رئیسه این دو شورا جلسات مشترکی را تشکیل داده و شیوه اجرای واحدی را با در نظر گرفتن شرط وظایف هر دو شورا تدوین کرده و آن را ملاک عمل قرار دهند.

کمیجانی در ادامه گفت: در این جلسه تأکید شد از مرکز برای استان‌ها تصمیم‌گیری نشود و شورای استانی با همفکری هم برای مرکز استان و حوزه‌های انتخابیه و سازوکارهای اعلامی تصمیم‌گیری کنند.

وی در پایان با بیان این‌که مقرر شده است که شورای اصلاح‌طلبان استان‌ها تشکیل شود، گفت: این شورا با حضور جمعی از نمایندگان همه احزاب و تشکل‌های اصلاح‌طلب عضو یا غیر عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و نهادها و شخصیت‌های اصلاح‌طلب در سطح استان‌ها تشکیل می‌شود که به این جمع شخصیت‌های موجه و معتبر استان‌ها نیز افزوده می‌شود تا این جمع نماینده همه گرایش‌های اصلاح‌طلبی در سطح هر استان باشد.

انتهای پیام

کد N873089