۰

کمیجانی: شورای اصلاح‌طلبان استان‌ها تشکیل‌ می‌شود

  • ۳۸بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
جبهه اصلاحات

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: در آخرین جلسه این شورا اخبار و اطلاعات کشور مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات جدیدی نیز اتخاذ شد.

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: در آخرین جلسه این شورا اخبار و اطلاعات کشور مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات جدیدی نیز اتخاذ شد.

فرج کمیجانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره مصوبات جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات،‌ گفت: مقرر شد دبیران استانی کلیه احزاب عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و احزاب استانی غیر عضو در این شورا که داعیه اصلاح‌طلبی دارند در شوراهای استانی به عنوان عضو با حق رأی دعوت شوند.

وی افزود: شوراهای استانی توسط کمیته انتخابات شورای هماهنگی اصلاحات یا شورای راهبردی اصلاحات شکل گرفته یا در حال شکل‌گیری هستند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب همچنین گفت: برای هماهنگی بیشتر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با شورای راهبردی اصلاحات مقرر شد هیأت رئیسه این دو شورا جلسات مشترکی را تشکیل داده و شیوه اجرای واحدی را با در نظر گرفتن شرط وظایف هر دو شورا تدوین کرده و آن را ملاک عمل قرار دهند.

کمیجانی در ادامه گفت: در این جلسه تأکید شد از مرکز برای استان‌ها تصمیم‌گیری نشود و شورای استانی با همفکری هم برای مرکز استان و حوزه‌های انتخابیه و سازوکارهای اعلامی تصمیم‌گیری کنند.

وی در پایان با بیان این‌که مقرر شده است که شورای اصلاح‌طلبان استان‌ها تشکیل شود، گفت: این شورا با حضور جمعی از نمایندگان همه احزاب و تشکل‌های اصلاح‌طلب عضو یا غیر عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و نهادها و شخصیت‌های اصلاح‌طلب در سطح استان‌ها تشکیل می‌شود که به این جمع شخصیت‌های موجه و معتبر استان‌ها نیز افزوده می‌شود تا این جمع نماینده همه گرایش‌های اصلاح‌طلبی در سطح هر استان باشد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.