دبیر کل جمعیت فدائیان اسلام: دین اسلام توانایی مدیریت جهانی دارد

شهيد بهشتي

دبیر کل جمعیت فدائیان اسلام گفت: دین اسلام توانایی مدیریت جهانی دارد و از آنجا که شهید آیت‌الله بهشتی ایدئولوژی آن را مطرح می‌کرد به دست کوردلان مزدور به شهادت رسید.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه سیستان و بلوچستان،محمدمهدی عبدخدایی در مراسم گرامیداشت سالگرد شهدای هفتم تیر، با اشاره به دستاوردهای نظام اسلامی و نقش رهبری‌های داهیانه امام (ره) و مقام معظم رهبری افزود: ما انقلاب را به دنیا صادر کردیم و امروز هر جا که فریاد آزادیخواهی در جهان به گوش دیگران می‌رسد دستاورد انقلاب اسلامی است.

وی گفت: در پیاده کردن آرمان‌های انقلاب اسلامی موفق عمل کرده‌ایم و در مبارزه با استکبار یک‌تنه در مقابل آمریکا ایستاده‌ایم و مانع استعمار ملت‌های خاورمیانه شده‌ایم.

وی گفت: همان ویژگی‌های برجسته امام راحل (ره) در مقام معظم رهبری هم وجود دارد و امروز در جزیره متلاطم کشورهای منطقه با اطمینان و امنیت زندگی می‌کنیم.

دبیر کل جمعیت فدائیان اسلام در ادامه تاکید کرد: آمریکا توان جنگ با ایران را ندارد. ایران با ایستادگی در مقابل دولت زورگوی آمریکا منافع آن را به خطر انداخته است.

دبیر کل جمعیت فدائیان اسلام با اشاره به فناوری صلح‌آمیز کشورمان و تاکید بر رعایت خط قرمزهای ترسیم شده توسط مقام معظم رهبری افزود: آمریکا هر بار که به تفتیش تجهیزات و امکانات کشورهای منطقه پرداخته پس از آن حمله نظامی و تسخیر کرده است و قرار نیست که بگذاریم آن نقشه را در مورد ایران هم به اجرا درآورد.

عبدخدایی گفت: اگر امروز آل سعود در یمن جنایت و کشتار می‌کند و آمریکا نیز از آن حمایت می‌کند به خاطر همراهی و هم‌دستی آنها با یکدیگر است.

وی گفت: اگر از فرمایشات رهبری تبعیت کنیم دیپلمات‌های ما در این جنگ دیپلماتیک که مذاکرات هسته‌ای با گروه 1+5 است، موفق خواهند بود.

انتهای پیام

کد N872641