حضرت آقای حائری شیرازی! دمتان گرم، لوطی گری تان نسبت به آقای احمدی نژاد،مستدام باد!

به دنبال hkjahv نامه سرگشاده آیت الله حائری شیرازی به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، یکی از کاربران خبرآنلاین، خطاب به آیت الله حائری مطلب زیر را ارسال کرده است.

حضرت آیت الله حائری شیرازی

السلام علیکم و رحمه الله.

نامه سرگشاده شما به آقای هاشمی رفسنجانی در رسانه ها منتشر شد.[اینجا] از این جهت که شما استاد اخلاق دولت های نهم و دهم بوده اید و به همین دلیل احساس کرده اید نباید آن دولت را تنها گذاشت،و لازم دانسته اید جوانمردی به خرج دهید و لوطی گری کنید، قابل تقدیر است. هرچند که نفس چنین لوطی گری هایی با اصول دروس اخلاق که جنابعالی تدریس می کنید چندان منطبق نیست اما من خوشحالم که هنوز چنین روحیه ای در جامعه ما نمرده است. اصلا اگر چنین نمی کردید در ارادتم به شما شاید خللی ایجاد می شد.

اما حضرت استاد!

لوطی گری قرار نیست منصفانه هم باشد. ذاتا جوانمرد از کارهای ضعبف و ناشایست رفیق است که باید حمایت کند وگرنه کار شایسته را همگان می بینند.

اتفاقا همه آنچه را به عنوان مثال برای موفقیتهای دولت گذشته نام برده اید نقاط ضعف است . اگر حتی دولت بورکینافاسو هم آن همه دلار می داشت، هم بیشتر موفق می شد و هم،کمتر ضرر می زد.

با این حال، همه ناشایستگی های دولت قبل، چیزی از ارزشهای وجودی لوطی گری و جوانمردی شما کم نمی کند. و مگر از همشهری حافظ،جز این انتپار می رود؟

ارادتمند: رضا صفاتی- از شیراز من و شما

 

1717

کد N872399