حمایت از آثار مکتوب با موضوع شهدای انقلاب اسلامی

کتاب,شهيد,شهدا,هفت تير

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور آمادگی خود را برای حمایت از آثار مکتوب با هدف معرفی، ترویج و تبیین منظومه معارف شهدای انقلاب اسلامی بویژه شهدای هفتم تیر اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، علیرضا مختارپور - دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی - در یادداشتی از اعلام آمادگی این نهاد برای حمایت از آثار مکتوبی که با هدف معرفی، ترویج و تبیین منظومه معارف شهدای انقلاب اسلامی در محورهای بیان‌شده از سوی مقام معظّم رهبری تولید می‌شود، خبر داد.

متن کامل این یادداشت در ادامه می‌آید:

«بسمه تعالی

با توجه به بیانات مهم رهبر معظّم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای مد‌ ظله العالی در دیدار با خانواده‌های شهدای هفتم تیر در دهم ماه مبارک رمضان سال جاری و تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت ماجرای هفتم تیر و حوادث مشابه برای چهره‌نگاری شهدای گرانقدر این حوادث و تأکید بر بهره‌گیری از جناح فرهنگی مؤمن انقلابی مردمی خودجوش، نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور آمادگی خود را برای حمایت از آثار مکتوبی که با هدف معرفی و ترویج و تبیین منظومه معارف شهدای انقلاب اسلامی در محورهای بیان‌شده از سوی مقام معظّم رهبری تولید می‌شود، اعلام می‌دارد.

امید است با همت و اراده جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در دوره زمانی یک‌ساله تا هفتم تیر سال 1395 آثار ارزشمند و تأثیرگذاری برای مخاطبین در گروه‌های سنی و اجتماعی مختلف تدوین شود. نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور خود را موظف و متعهد به حمایت از این نوع آثار می‌داند.

و من اللّه التوفیق

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور»

انتهای پیام

کد N871607