قائم مقام وزیر کشور:

آثار همدلی و همزبانی در قم موجب جهش بسیار خوب استان شده است

قم,وزارت كشور

معاون سیاسی وزیر کشور ، همدلی و همزبانی به وجود آمده در استان قم طی دو سال اخیر را مورد توجه قرار داد و گفت: این مسئله موجب جهش بسیار خوب قم در زمینه های مختلف از جمله امنیتی، عمرانی و فرهنگی شده است.

معاون سیاسی وزیر کشور ، همدلی و همزبانی به وجود آمده در استان قم طی دو سال اخیر را مورد توجه قرار داد و گفت: این مسئله موجب جهش بسیار خوب قم در زمینه های مختلف از جمله امنیتی، عمرانی و فرهنگی شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه قم، محمدحسین مقیمی در مراسم معارفه سرپرست جدید استانداری قم با اشاره به حساسیت و اهمیت استان قم اظهار کرد: همه تلاش وزارت کشور این بود که انتخاب سرپرست جدید استانداری قم هر چه زودتر انجام شود.

وی ضمن قدردانی از خدمات حجت الاسلام والمسلمین صالحی منش، از وی به عنوان فردی سختکوش و خوشرو و از استانداران بسیار خوب دولت تدبیر و امید یاد کرد و گفت: آثار خدمات حجت الاسلام صالحی منش برای مردم قم مشهود است.

وی افزود: یکی از نشانه های این گفتار فعالیت هدفمند و آرامش فعالیت های مختلف در استان قم است که این استان امروز به یکی از استان های فعال در کشور مبدل شده که رشد سریع خود را در حوزه های مختلف ادامه می دهد.

وی با اشاره به جایگاه معنوی، علمی و سیاسی مهم استان قم گفت: همچنین حجت الاسلام بنایی که معاونت سیاسی استانداری قم را به عهده داشتند نیز از مدیران با اخلاق، متعهد و سخت کوش استان بودند که قطعا پس از بازگشت استاندار از مسافرت از خدمات این دو مدیر کوشا، دلسوز و متعهد قدردانی خواهد شد.

مقیمی بیان کرد: سرپرست جدید استانداری قم در پست جدید از امروز فعالیت خود را آغاز می کند و امیدواریم مدیران استان همانگونه که با حجت الاسلام و المسلمین صالحی منش همکاری داشتند با وی نیز نهایت همکاری را داشته باشند تا امور مرتبط با استان به بهترین شکل ممکن انجام شود.

وی گفت: قم جایگاه و ارزش بسیاری بالایی در کشور و جهان تشیع و جهان اسلام دارد که وجود مضجع شریف حضرت فاطمه معصومه(س) و حضور مراجع عظام تقلید در استانی که شاهراه مواصلاتی کشور است، قم را به یکی از مهمترین استانهای کشور مبدل کرده است.

معاون وزیر کشور، ادامه داد: سطع توقعات مردم و مسوولین در خصوص رفع مشکلات این شهر و استان بسیار بالاست و امیدوارم کمبودهایی که در این استان وجود داشته است در مدت فعالیت مدیران جدید به بهترین شکل رفع شود.

مقیمی بیان کرد: البته فعالیت های بسیار خوب و بزرگی در این استان انجام شده است ولی امیدواریم با نگاهی که رهبرمعظم انقلاب و شخص دکتر روحانی رییس جمهوری به قم دارند (که همگان بر میزان علاقه خاص و ویژه رییس جمهوری به قم نیز آگاه هستند) بتوان ظرفیت های این استان را پیش از گذشته شکوفا کرد.

وی گفت: سرپرست جدید استانداری نیز به دلیل تجربه و علاقه ای که به استان دارند قطعا می توانند منشا خدمات ماندگاری در زمان انجام مسوولیت خود در این استان داشته باشند.

قائم مقام وزیر کشور سرپرست جدید استان قم را از نزدیک ترین افراد و از مشاوران عالی وزیر کشور دانست و برای موفقیت وی در این پست جدید آرزوی توفیق کرد و حکم وزیر کشور به فریدن همتی مشاور ارشد وزیر کشور با حفظ سمت بعنوان سرپرست استانداری قم را تقدیم کرد.

مقیمی در پایان ابراز امیدواری کرد تا روز به روز شاهد پویایی بیشتر استان و عدم توقف فعالیت ها در سطوح مختلف باشیم .

گفتنی است؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحی منش استاندار سابق قم به منظور نامزدی در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی از سمت خود استعفا داد.

انتهای پیام

کد N870329