پربیننده سیاسی 5شنبه:ترک افطاری رئس جمهور بعد از اظهارات کرباسچی/پاسخ امام جمعه مشهد به یک سوال

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز از ترک ضیافت افطار رئیس جهمور به دلیل حمایت کرباسچی از سران فتنه و تطهیر آنها خبر داد.

حجت الاسلام  غلامرضا مصباحی مقدم  اظهار داشت: بنده ضیافت افطاری رئیس جمهور را به دلیل حمایت‌هایی که از سران فتنه در این جلسه مطرح شد ترک کردم. اینجا را ببینید.

حجت الاسلام والمسلمین جواد اژه ای داماد شهید دکتربهشتی با بیان خاطره ای از شهید بهشتی گفت:سال 56 با آقای بهشتی در مشهد بودیم ...به اتفاق خانواده، خانه‌ای را گرفته بودیم و در آنجا بودیم. شهید باهنر به منزل ما در مشهد آمدند، گفتند آقای بهشتی هستند؟ گفتم بله. شهید باهنر وقتی آقای بهشتی را دیدند گفتند: دوستان به من گفته‌اند که شما در مشهد هستید و من هم آمده‌ام تا همراه شما به جلسه دوستانه برویم. اینجا را ببینید.  

واکنش جبهه پیروان به اتفاقات پیش آمده در ضیافت افطاری رئیس‌جمهور

جبهه پیروان خط امام و رهبری نسبت به حواشی و اتفاقات پیش آمده در ضیافت افطاری شب گذشته رئیس جمهور با احزاب واکنش نشان داد. اینجا را ببینید.    

می گفتند چرا هر کس رئیس جمهور می شود بعد از مدتی  با نظام زاویه پیدا می کند

امام جمعه مشهدگفت: ضد انقلاب‌ها در زمان دولت قبلی تبلیغ می کردند که چرا هر رئیس جمهوری که به قدرت می‌رسد بعد از مدتی با رهبری زاویه پیدا می‌کند اما باید در پاسخ به سوال آنها گفت: امتیاز رهبری همین است و وجود رهبری مانع اثرگذاری حب به مقام بر نظام اسلامی می‌شود. اینجا را ببینید.

حمید ابوطالبی معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور در صفحه شخصی توییتر خود با اشاره به ضیافت شب گذشته رئیس‌جمهور با احزاب اصولگرا اصلاح‌طلب و مستقل، آن را "شب ماندگار در خاطره سیاسی کشور" نامگذاری کرد و نوشت: هم اصولگرایان به دنبال اصلاح‌اند و هم اصلاح‌طلبان قصداصلاح دارند؛ اختلاف در روش است. پس انتخاب روش و شیوه و مجری را به رای مردم واگذاریم. اینجا را ببینید.

حسن روحانی چهارشنبه شب در ضیافت افطاری که با حضور جمعی از فعالین سیاسی اصلاح‌طلب و اصولگرا برگزار شد، با بیان اینکه امیدوارم این جلسه مقدمه‌ای برای برگزاری چنین جلساتی در آینده باشد تا بتوانیم از نظرات و تجربه‌های فعالان سیاسی بهره‌مند شویم، گفت: امروز کشور در شرایط خاصی است و باید با یکپارچگی تامین منافع ملی در این شرایط را در نظر داشته باشیم. اینجا را ببینید.

مسئول بی نظمی در تشییع شهدای غواص

بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با ارسال جوابیه‌ای به استانداری تهران و روزنامه ایران تأکید کرد این نهاد هیچ نقشی در برنامه‌ریزی و اجرای مراسم تشییع پیکر غواصان شهید نداشته است. اینجا را ببینید.  

/212 17

کد N869274