عراق برای دستگیری تروریست‌های خارجی داعش جایزه تعیین کرد

سیاسی

حزب‌الله عراق اعلام کرد به کسانی که موفق شوند تروریست‌های خارجی عضو داعش را در مناطق درگیر با این گروه تروریستی بازداشت کنند، جایزه مالی می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری آسیا، بخش عملیات ویژه وابسته‌ به گردان‌های حزب‌الله عراق که تحت لوای بسیج مردمی فعالیت می‌کند، در بیانیه‌ای در پایگاه رسمی خود تاکید کرد: مقاومت اسلامی گردان‌های حزب‌الله عراق پاداش مالی را برای کسانی که یک عضو داعشی را از تابعیت‌های خارجی مشخص بازداشت کنند، در نظر گرفته است.

در بیانیه‌ گردان‌های حزب‌الله عراق آمده است، کسانی که یک داعشی را از اروپای غربی و آمریکای شمالی بازداشت کنند، 12 هزار دلار و کسانی که یک داعشی را از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس، لبنان و الجزایر دستگیر کنند، مبلغ 10 هزار دلار پاداش دریافت می‌کنند.

این گروه تاکید کرد برای کسانی که یک داعشی با تابعیت قفقازی و ترکیه‌ای و ایغوری اسیر کنند، هفت هزار دلار درنظر گرفته است،‌ اما در این میان تابعیت‌های عراقی، پاکستانی، افغانستانی وسوری از این امر مستثنی هستند.

داوطلبان، گروه‌های بسیج مردمی، ارتش، نیروهای وزارت کشور و دیگر دستگاه‌های امنیتی و عشایر و گروه‌های ضد داعش از این پاداش برخوردار هستند.

انتهای پیام

کد N868217