آمادگی پلیس ایران برای همکاری با کشور سوریه

ناجا,فرمانده ناجا,ایران و سوریه,سردار حسین اشتری

فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با وزیر کشور سوریه از آمادگی پلیس ایران برای هر گونه همکاری و انتقال تجارب پلیسی به این کشور خبرداد.

به گزارش سرویس انتظامی ایسنا، سردار حسین اشتری در دیدار با سرلشکر "محمد الشعار" وزیر کشور سوریه با بیان اینکه سوریه کشور دوست و برادر ماست، اظهار کرد: برای آقای "بشار اسد" رئیس جمهور محترم، مسئولان و مردم این کشور، آرزوی موفقیت داریم؛ سوریه از جمله کشورهایی است که در دوره "حافظ اسد" و نیز در دوران هشت سال دفاع مقدس، از ایران حمایت کرد لذا ما به همین جهت، کشور سوریه را کشور برادر می دانیم و همواره آماده همکاری و کمک به این کشور هستیم.

فرمانده ناجا با بیان اینکه امروز، دشمن مردم و دولت سوریه ،دشمن جمهوری اسلامی ایران است، گفت: اسرائیل و آمریکا و ایادی آنها، دشمن مشترک ما و کشورهای اسلامی و انقلابی هستند، طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، هر جایی که اسرائیل وارد شود و بخواهد مردم را زیر ستم خود ببرد، جمهوری اسلامی ایران موظف است و اعتقاداً به کمک آن مردم خواهد آمد.

وی ادامه داد: امروز، گروه هایی که به نیابت از آمریکا و اسرائیل علیه مردم سوریه جنگ می کنند، اعتقادی به اسلام و مسلمانی ندارند، هر چند، نام اسلام را یدک می کشند.

براساس گزارش سایت پلیس، فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: با توجه به توانمندی پلیس جمهوری اسلامی ایران در خصوص جرایم سازمان یافته، مبارزه با تروریسم و کشف علمی جرم در فضای حقیقی و مجازی، با تمام امکانات و ظرفیت خود آماده هر گونه همکاری، آموزش و تبادل تجربیات در حوزه های پلیسی با کشور سوریه هستیم.

انتهای پیام

کد N866962