دلنوشته رحمانی فضلی خطاب به مردم؛

خود را متعهد به شنیدن بی واسطه تقاضاهایتان می دانم

سیاسی

وزیر کشور در صفحه شخصی خود خطاب به مردم از بیان بی واسطه دغدغه ها و مشکلات آنها در این صفحه قدردانی کرد و یادآور شد: خود را متعهد به شنیدن بی واسطه تقاضاهایتان می دانم.

به گزارش خبرگزاری مهر، رحمانی فضلی در یادداشت اخیر خود در صفحه شخصی اینستاگرام خطاب به مردم شریف ایران از بیان بی واسطه دغدغه ها و مشکلات آنها در این صفحه قدردانی کرد و تاکید کرد: خود را متعهد به شنیدن بی واسطه تقاضاهایتان می دانم.

متن منتشر شده در صفحه شخصی دکتر رحمانی فضلی بدین شرح است:

سلام قولا من رب رحیم

خبرم هست که در شهر خبر هایی هست

هموطن من! از اینکه هرروز مرا میزبان شور و شیرین های اجتماع و زندگیتان قرار می دهید بسیار خوشحالم از اینکه ساده و روان از مشکلاتتان سخن می گویید و دغدغه هایتان را در مورد مسایل کشور عزیزمان بیان می کنید.

خرسندم از اینکه مجالی یافته ام که از نگرانی های شما عزیزان بی واسطه خبر دار شوم بر خودم میبالم و همیشه قدر دان چشمه های جاری محبتتان نیز هستم.

می خواهم هم چون صداقت وجودتان و صمیمیت قلبهاتان صادقانه و صمیمانه برایتان بگویم که خود را مکلف می دانم هرروز وقتی را به خواندن مطالب شما بزرگواران اختصاص دهم و نگذارم که این صفحه و ارتباطمان تبدیل شود به دکوراسیونی از جنس گپ و گفتمان، حتما میخوانم به این دلیل که خود را متعهد می دانم به شنیدن بی واسطه تقاضاهایتان و تلاش جهت رفع آنها، یقین بدانید که همه مطالب برحق شما بزرگان به نحو شایسته و بایسته پیگیری و سیاست گذاری و اجرا خواهد شد.

بازهم منتظر خواندن نظراتتان هستم.