امیر اسماعیلی: سامانه‌های پدافند هوایی در داخل کشور تولید می‌شود

فرمانده قرارگاه پدافند هوايي ارتش,ارتش جمهوري اسلامي ايران

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: سامانه‌های مورد نیاز پدافند هوایی به صورت بومی تولید می‌شود.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: سامانه‌های مورد نیاز پدافند هوایی به صورت بومی تولید می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی در حاشیه محفل انس با قرآن این قرارگاه افزود: تجهیزات راداری، شنود الکترونیکی، موشکی، توپخانه ای و دیده‌بانی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در سال‌های پس از تفکیک از نیروی هوایی، گسترش زیادی پیدا کرده و ما سعی می‌کنیم این گسترش را افزایش دهیم.

وی همچنین گفت: اولویت دفاعی کشور، دفاع از هوا و فضای جمهوری اسلامی ایران است و افزایش سامانه‌های پدافند هوایی، همواره پیام صلح و دوستی داشته، همانگونه که اسلام واقعی پیامی جز دوستی و محبت ندارد.

سرتیپ اسماعیلی درادامه خاطر نشان کرد: فضای ایران یک فضای با قداست است و ورود و خروج از این فضا باید با هماهنگی و اجازه باشد، همانگونه که این حق برای همه کشورهای تابع قوانین هوانوردی محفوظ است و این اقتدار در جمهوری اسلامی ایران با وجود همه تحریم ها و تهدیدها وجود دارد.

وی در پایان افزود: ما توانسته ایم تمامی سامانه های مورد نیاز خود را به صورت بومی تولید کنیم و همانگونه که رزمندگان و شهدای این کشور در هشت سال دفاع مقدس ایستادند و این امنیت را فراهم کردند به یاری خداوند، پدافند هوایی و سربازان آن هم در راه حفظ امنیت و اقتدار کشور از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

انتهای پیام

کد N865469