سید هادی خامنه‌ای در سمت دبیرکلی نیروهای خط امام ابقا شد

سید هادی خامنه‌ای

اولین نشست شورای مرکزی جدید مجمع نیروهای خط امام برگزار و حجت الاسلام سید هادی خامنه‌ای برای بار دیگر به دبیرکلی نیروهای خط امام ابقا شد.

به گزارش تسنیم، اولین نشست شورای مرکزی جدید مجمع نیروهای خط امام هفته گذشته و با پایان کار شورای مرکزی قبلی و پس از کنگره اخیر این تشکل اصلاح طلب برگزار شد.
بنا براعلام کمیته ارتباطات مجمع نیروهای خط امام در ابتدای این جلسه جهت انتخاب دبیرکل به صورت کتبی رای گیری به عمل آمد که به اتفاق آرا حجت‌الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه‌ای برای بار دیگر به دبیر کلی این تشکل انتخاب شد.
به همین مناسبت دبیر کل مجمع نیروهای خط امام ضمن تشکر از حسن اعتماد اعضای شورای مرکزی و اعضای سابق شورای مرکزی و همه اعضای این تشکل که در سال‌های گذشته با وجود مشکلات و موانع مختلف به تعهد تشکیلاتی خود وفادار بودند، اظهار امیدواری کرد تا در دور جدید با همکاری و همراهی همه اعضا بتوان برای محقق ساختن اهداف و مرامنامه مجمع بیش از پیش تلاش کرد.
سپس اعضای کمیته‌های سیاسی، پشتیبانی، ارتباطات ،استان‌ها و تشکیلات انتخاب شدند.
همچنین تعدادی از حاضران تحلیل‌های خود از وضعیت سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کشور و موضوعات منطقه ای را بیان کردند.
شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام بر لزوم حمایت و تلاش رای اتخاذ راهبردهای مشترک منطقه‌ای بدون دخالت قدرت‌های فرامنطقه‌ای برای مبارزه با گروه‌های تکفیری و داعش تأکید کردند و تأسف و نگرانی خود را از حملات ضد بشری رژیم آل سعود و کشورهای حامی آن در حمله به مردم یمن ابراز داشتند و نسبت به انفعال نهادهای بین المللی ابراز تأسف کردند و خواستار پایان بخشیدن به بحران یمن از طریق گفت‌وگوهای سیاسی شدند.
در ادامه گزارشی از آخرین وضعیت واحدهای استانی مجمع و فعالیت‌های در حال انجام ارائه و پیرامون آنها تصمیمات لازم اتخاذ شد.

29214

کد N865304