امیر سیاری: از هیچ تهدیدی نمی هراسیم

امير دريادار حبيب‌الله سياري,ارتش جمهوري اسلامي ايران,جنگ نرم,نيروي دريايي ارتش

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: با اقتدار در مقابل همه تهدیدهای دشمن ایستاده ایم و از هیچ تهدیدی نمی هراسیم.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دامشجویان ایران(ایسنا)، امیر دریادار حبیب الله سیاری در محفل انس با قران در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر با اشاره به رشادت های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس افزود: پیش از این، هشت سال در دفاع مقدس در برابر تهدیدهای سخت دشمنان به ویژه استکبار جهانی مقاومت کرده ایم و اکنون درگیر تهدید نرم دشمن هستیم.

وی به لزوم ارتقای سطح آمادگی در مقابل تهدیدهای نرم افزاری دشمن تأکید کرد و گفت: باید در مقابل تهدیدهای نرم دشمن سطح آمادگی خود را افزایش دهیم و با ارتقای توان رزمی، روحیه سلحشوری نیز ارتقا یابد. راه نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران با توجه به دیدگاه های مقام معظم رهبری کاملاً روشن و مشخص است از این رو موظفیم نسبت به سمت و سوی دشمن که اکنون جنگ نرم است مراقبت بیشتری داشته باشیم.

سیاری تغییر باورها، اعتقادات و ارزش های دینی و اسلامی جوانان ایران را از جمله اهداف جنگ نرم دشمنان برشمرد و گفت: اگر افکار تغییر کند، رفتار هم تغییر خواهد کرد از این رو دشمن به دنبال تغییر باورهای جوانان ایران است اما مطمئناً به اهداف خود نخواهد رسید. دشمن درصدد است که در سبک زندگی ایرانی اسلامی ما تغییراتی ایجاد کند، تغییر سبک زندگی اسلامی در حقیقت به معنی تغییر ارزش های دینی و هویت دینی است اما تا پای جان برای حفظ ارزش های خود ایستاده ایم.

وی در پایان مهمترین راهکار مقابله با دشمن در جنگ نرم را داشتن بصیرت دانست و گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند بصیرت یعنی حرکت در دنیای غبار آلود در حالی که تغییری در رفتار ما ایجاد نشود.

انتهای پیام

کد N864211