وزیر صهیونیست خواستار شد

توقف مذاکرات هسته ای آمریکا با ایران

سیاسی

وزیر کابینه رژیم اسرائیل در واکنش به گزارش وزارت خارجه آمریکا درباره ایران خواستار توقف مذاکرات هسته ای آمریکا با ایران شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جروزالم پست، «یووال اشتاینیتز» وزیر کابینه ی رژیم صهیونیستی خواستار توقف مذاکرات هسته ای آمریکا با ایران شد.

وی با استناد به ادعاهای مطرح شده در گزارش وزارت امورخارجه آمریکا درباره جمهوری اسلامی ایران گفت: یافته های این گزارش باید به توهم آمریکا درباره ی برنامه ی هسته ای ایران پایان بدهد.

این مقام صهیونیست با اشاره به گزارش سالانه وزرات خارجه آمریکا درباه ایران که روز گذشته منتشر شد گفت: گزارش وزارت امور خارجه ی آمریکا که در آن به ادامه  حمایت ایران از تروریسم بین الملل اشاره شده است ثابت می کند که نمی توان به تهران اعتماد کرد که برنامه ی هسته ای خود را محدود کند.

این وزیر صهیونیست گفت: نتایج این گزارش ضربه ای مرگبار به این توهم آمریکا بود که  تخفیف تحریم ها به عنوان بخشی از معاهده ی هسته ای موقت باعث خواهد شد که ایران موضع خود را تعدیل کند.

وی افزود: این گزارش باید هشداری باشد برای تمامی کسانی که فکر می کنند ایران پس دستیابی به توافق نهایی رفتار خود را تعدیل خواهد کرد.