دبیرکل کانون یادآوران هفتم تیر:

مراسم بزرگداشت شهدای هفت‌تیر با حضور احزاب سیاسی برگزار می‌شود

هفت تير

دبیرکل کانون یادآوران هفتم تیر از برگزاری مراسم شهدای هفتم تیر از روز دوم تیرماه (سه‌شنبه) تا هفتم تیر(یکشنبه) در تهران و سراسر کشور خبر داد.

صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، با اعلام این خبر گفت: کانون یادآوران هفتم تیر متشکل از فرزندان حزب جمهوری اسلامی هستند که امسال برای اولین بار برنامه‌ریزی کرده‌اند تا مراسم بزرگداشت شهدای هفت تیر با حضور احزاب، جمعیت‌ها و تشکل‌های سیاسی برگزار شود.

وی افزود: در تلاش هستیم تا در جریان برنامه‌های بزرگداشت مراسم شهدای هفتم تیر با مقام معظم رهبری، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ، یادگار امام (ره) و سران قوا دیدار داشته باشیم.

دبیرکل کانون یادآوران هفتم تیر با بیان اینکه حزب جمهوری اسلامی، حزبی فراگیر بود که تمام احزاب و جمعیت ها و جریان های معتقد به اصل نظام به شهدای آن احساس تعلق خاطر می‌کنند، تصریح کرد: همه احزاب بزرگداشت شهدای هفتم تیر را تجلیل از مقام شهادت و خدمتگزاران صدیق و واقعی نظام می‌دانند؛ به خصوص آیت الله شهید بهشتی که دبیر کل اولین حزب پس از پیروزی انقلاب هستند که در 29 بهمن 1357 یعنی یک هفته پس از پیروزی انقلاب اعلام موجودیت کرد و اکثریت مردم به این حزب پیوستند.

صادقی گفت:‌ در جلسه‌ای که با خانه احزاب در وزارت کشور داشتیم پیشنهاد برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای هفت تیر را با حضور احزاب، جمعیت‌ها و تشکل های سیاسی مطرح کردیم که مورد استقبال همه سلایق و جناح ها قرار گرفت.

وی از عموم مردم برای شرکت در مراسم بزرگداشت شهدای هفت تیر دعوت کرد و افزود: در طول 34 سال گذشته از فاجعه انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی ایران توسط گروهک منافقین همواره مراسم بزرگداشت شهدا با حضور اقشار مختلف مردمی در سراسر کشور برگزار شده است چرا که ادامه این مراسم باعث زنده نگه داشتن نام و یاد و اندیشه آن مسئولین خدوم و دلسوز و تکرار و بازگو کردن منش و مرام آن‌ها موجب الگوبرداری برای مسئولین، مردم و جوانان می‌شود و عطر یاد شهیدان را در جامعه پراکنده کرده و باعث می‌شود که آرمان های آن‌ها فراموش نشود.

انتهای پیام

کد N862971