حزب‌الله لبنان، پایان تجاوزات هوایی و زمینی اسرائیل را خواستار شد

حزب‌الله لبنان

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در دیدار با نماینده سازمان ملل در این کشور ضمن تاکید بر نقش مقاومت در رویارویی با اسرائیل و تروریسم، قدرت‌های بزرگ جهان را به جانبداری از اسرائیل در نقض حقوق فلسطینی‌ها متهم کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری العهد لبنان، نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در دیدار با سیگرید کاگ، نماینده سازمان ملل در این کشور به توضیح دیدگاه حزب‌الله درخصوص اهمیت نقش مقاومت در مقابله با دو چالش اسرائیل و تروریسم تکفیری پرداخت و از این سازمان خواست تا بر اسرائیل که هر روز به نقض حریم هوایی لبنان و تجاوز به مرزهای زمینی آن می‌پردازد، فشار بیاورد.

وی تاکید کرد: کشورهای ابرقدرت مسوولیت حمایت از لبنان درخصوص مساله آوارگان را برعهده دارند. این کشورها همچنین مسوول طرفداری از جنایتکاران منطقه‌ای که دلیل ویرانگری‌ها در سوریه، عراق، یمن و دیگر کشورها می‌باشند و همچنین مسوول جانبداری از اسرائیل در تجاوز به فلسطین هستند.

دو طرف در این دیدار که با حضور وفیق صفا، مسوول کمیته ارتباطات و هماهنگی حزب‌الله انجام شد درخصوص اوضاع لبنان و منطقه به بحث و تبادل‌نظر پرداخته و بر اهمیت حفظ ثبات لبنان در سایه وخامت اوضاع کشورهای همجوار آن تاکید کردند.

انتهای پیام

کد N862693