ارتش سوریه مواضع تروریست‌ها را در چند منطقه بمباران کرد

سوريه

در ادامه درگیری‌ها میان نیروهای امنیتی سوریه و تروریست‌ها، ارتش سوریه پایگاهها و مواضع تروریست‌ها را در مناطق مختلف این کشور و بویژه شهر الزبدانی در ریف دمشق بمباران کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،به نقل از پایگاه اینترنتی النشره، ارتش سوریه در جریان عملیات خود مواضع تروریستها در شهرک "النشابیه" و " بیت جن "را بمباران کرد.

نیروهای سوریه همچنین تانک، تجهیزات و مواضع تروریستها در منطقه "الحمیدیه" ، شهرک "عتمان" در ریف درعا و شهرک "الیادوده" منهدم کردند.

ارتش سوریه در ادامه عملیات خود مراکز تجمع افراد مسلح تروریست در منطقه "الکلاسه"، روستای"رتیان" و دو منطقه"الاشرفیه"و "بنی زید" در حلب و منطقه "الوعر" در ریف حمص را هدف حمله توپخانه ‌ای خود قرار داد.

جنگنده های سوریه در حملات هوایی خود علیه تروریستها نیز مواضع آن‌ها در شهر"خان شیخون"، روستای"الصحن" در ریف ادلب"، اللطامنه"، "کفر زیتا"، روستای"الحویجه"در ریف حماة و روستای"غذناطه" در ریف حمص را هدف قرار دادند.

از سوی دیگر،دیده بان حقوق بشر سوریه مدعی شد، تروریست‌های سوری در جریان حملات خود، منطقه استراتژیک "ضاحیه الراشدین"را که تحت کنترل نیروهای ارتش این کشور بود، تصرف کردند. به دنبال سقوط منطقه ضاحیه الراشدین که خط دفاعی اصلی از یک مرکز نظامی بزرگ در این منطقه به شمار می‌رفت ،جنگنده های ارتش سوریه حملات هوایی گسترده ای را علیه پایگاه‌های این منطقه و دیگر مناطق صورت دادند.

انتهای پیام

کد N861906