سردار رمضان شریف:

رژیم صهیونیستی دشمن مشترک امت رسول‌الله و جهان اسلام است

سیاسی

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تاکید کرد: هنوز هم رژیم صهیونیستی دشمن شماره یک و مشترک امت رسول الله و جهان اسلام است که باید در روز جهانی قدس این پیام مهم به جهانیان مخابره شود.

به گزارش خبرگزاری مهر سردار رمضان شریف رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  در دومین جلسه سیاستگذاری و هماهنگی مراسم روز جهانی قدس در جمع اعضای ستاد مرکزی انتفاضه و قدس در دفتر مرکزی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سخن می‌گفت، ضمن تشریخ آخرین تحولات منطقه و جهان اسلام به ویژه در سرزمین‌های اشغالی فلسطین و آخرین دستاوردهای «جبهه مقاومت و بیداری اسلامی» در سرزمین‌های اشغالی خاطرنشان کرد:  امروزه علی‌رغم تمام تلاش رژیم غاصب صهیونیستی با حمایت‌های مالی ـ نظامی ـ تسلیحاتی و دیپلماتیک آمریکا و هم‌پیمانانش در منطقه به ویژه برخی از کشورها و دول خودفروخته عربی، شرایط جبهه مقاومت و بیداری اسلامی، شرایط رو به رشد و مناسب تری از قبل است و با چشم‌اندازی مناسب ، حمایت تمام کشورها، دولت‌ها و ملت‌های مسلمان، بیدار و آزاده جهانی را می‌طلبد.

وی افزود:  تمام تلاش جبهه سلطه و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا در به راه انداختن جنگ‌های نیابتی اخیر، انحراف افکار عمومی جهان به ویژه مسلمانان از مسألۀ اول جهان اسلام که همان آرمان مقدس انتفاضه و قدس شریف است.

رمضان شریف با اشاره به آتش‌افروزی‌ها و شیطنت‌های رژیم آل سعود در منطقه ، به ویژه علیه مردم مظلوم یمن و بحرین با پشتیبانی همه‌جانبه آمریکا و صهیونیسم گفت که عربستان امروزه به جد در مسأله یمن کاملاً تنها و ناکام مانده است.

رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس کشور گفت: هنوز هم رژیم صهیونیستی و تفکر صهیونیست ، دشمن شماره یک و مشترک امت رسول الله و جهان اسلام است ، که بایستی در روز جهانی قدس این پیام مهم توسط ایران و مسلمانان به جهانیان مخابره شود.

وی در ادامه عنوان کرد: اگر ما شاخص کشورهای دشمن را در جنگ‌های اخیر عربستانی‌ها بدانیم، می‌توانیم به جد بگوییم علاوه بر مشکلات داخلی پیش آمده پس از مرگ ملک عبدالله در سیستم حکومت و دستگاه پادشاهی عربستان و مواجه با تجزیه و جنگ قدرت در خاندان آل سعود ، در کسب قدرت نیز در طول این سه، چهار سال اخیر ، تقریباً در تمامی نقشه هایشان علیه « جبهه مقاومت و بیداری اسلامی» با ناکامی‌ها مطلق و صد در صد روبه‌رو بوده اند.

رمضا شریف درخصوص جبهه مقاومت و بیداری اسلامی در سطح منطقه گفت: چشم‌انداز کاملاً روشن و رو به رشدی دارند، با توجه به ابتکار حضرت امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس و جلب توجه تمام جهان اسلام و آزاد اندیشان جهان به  آزادسازی قدس شریف از چنگال رژیم سفاک و غاصب صهیونیستی در کانون توجهات منطقه‌ای و بین‌المللی قرار دادند.

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به راهبردهای کلان و عملیاتی روز جهانی قدس اشاره کرد که همواره فلسطین و آرمان آزادی قدس شریف به عنوان یک راهبرد اساسی و بی‌بدیل و وحدت‌بخشی در میان امت اسلامی توسط حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) دنبال و پیگیری می‌شده است.

رمضان شریف اعلام کرد: حمایت از آرمان قدس شریف جز لاینفک راهبرد اساسی و سیاست خارجی نظام مقدس جمهوری اسلامی هموار مد نظر مسئولان نظام بوده و از این پس نیز خواهد بود، به طوری که ما از حامیان و مدافعان فلسطینی و آرمان آن در هرکجا دنیا حمایت کرده و می‌کنیم و با صهیونیسم و همپیمانان آنان در هر کجای جهان مبارزه خواهیم کرد.

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: ما همه کسانی را که آرمان مقدس فلسطین را دنبال کنند ، مورد حمایت خود قرار می‌دهیم و آنها به هر دلیلی کوتاه بیایند، کم بیاورند و یا جا بزنند، جمهوری اسلامی ایران طبق فرمایشات مقام معظم رهبری به وظیفه شرعی ـ انسانی و قانونی خود که همان حمایت از مظلوم و مبارزه با ظالم متجاوز و اشغالگر است عمل خواهد کرد.

در ادامه جلسه سایر اعضا ستاد مرکزی انتفاضه و قدس و نمایندگان سازمان‌ها و دستگاه‌ها به ایراد بیانات، پیشنهادات و نقطه‌نظرات خود پیرامون برگزاری مراسم روز جهانی قدس، پرداختند.