پیرموذن: بیایید مطالبات واقعی مردم را گم نکنیم

سیاسی

‌نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در سخنان خود گفت: از دادستانی محترم می‌خواهم ممنوع‌التصویر بودن رئیس‌جمهور دولت اصلاحات را لغو کند؛ چراکه اعتماد به افرد یکی از عناصر نظام ارزشی ماست.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، کمال‌الدین پیرموذن طی نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ‌24 خرداد روز تحقق حماسه سیاسی و ثبات آرامش بخشی به اقتصاد ایران و پایان‌دهی پروژه ایران‌هراسی و همچنین 27 خرداد روز شکل گیری جهاد کشاورزی گرامی باد و 29 خرداد نیز سالگرد پر کشیدن جانسوزانه شهید قلم دکتر علی شریعتی بر هموطنان تسلیت.

وی در بخشی از سخنانش با انتقاد از غفلت از برخی خواست‌های مردم گفت: بیایید مطالبات واقعی مردم را گم نکنیم. بیایید منافع ملی را بر منافع گروه دسته و باند مقدم ندانیم و به تاسی از فرمایشات رهبری با همدلی نگذاریم اختلاف و غفلت و خودپنداری بین نظام و مجلس و دولت خطرآفرین باشد و به منافع ملک و ملت آسیب برسد. و ویژه‌خواران پرسابقه اختلاس‌گران، و تشنج‌آفرینان و عربده‌کشان خودسر بر چهره انقلاب خدشه وارد سازند. بدانیم مصلحت ایران و نظام ایجاب می‌کند از شخصی‌نگری و گروهی کردن فعالیت در مراکز تصمیم‌گیری اجتناب کنند.

وی تاکید کرد: باید به جای محکوم کردن یکدیگر و بزرگ کردن معایب در جهت افزایش سرمایه ارزشمند اجتماعی نظام حرکت کنیم.

انتهای پیام

کد N860564