معرفی سرپرست جدید مجتمع قضایی حضرت ولیعصر (عج) تهران

قوه قضاييه

با حضور رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران، سرپرست جدید مجتمع قضایی حضرت ولیعصر (عج) تهران معرفی و از زحمات حجت‌الاسلام فوادیان در زمان تصدی این مجتمع تقدیر شد.

با حضور رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران، سرپرست جدید مجتمع قضایی حضرت ولیعصر (عج) تهران معرفی و از زحمات حجت‌الاسلام فوادیان در زمان تصدی این مجتمع تقدیر شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عباس‌ پوریانی رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران در این مراسم با اشاره به مراسم پرشکوه تشییع شهدای غواص که با حضور گسترده و بی‌سابقه مردم تهران برگزار شد، تصریح کرد: عزت و سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون جانبازان سرافرازی است که مردانه ایستادند و از تمام وجود خود مایه گذاشتند تا بتوانیم در یک فضای امن در این مقطع از زمان نفس بکشیم و شأن خدمت‌رسانی را به انجام برسانیم.

وی افزود: مراسم تجدیدبیعت مردم تهران با شهدا و رهبری معظم انقلاب، به همه قدرت‌های جهان این پیام را مخابره کرد که این ملت پای ارزش‌های انقلاب و رهبری تا مرز شهادت ایستاده‌اند و هرگز بر سر دستاوردهای این مرز و بوم با هیچ‌کس معامله نمی‌کند.

پوریانی با بیان احادیثی در توصیف مدیران در نظام اسلامی، ‌ابراز امیدواری کرد: این جابجایی‌ها و انتصابات باید زمینه خدمت رسانی به مردم را بهتر کند و کسانی که منصوب می‌شوند ضمن توجه به منویات مقام معظم رهبری و مقام معظم رهبری و سیاست‌های عالی قوه قضائیه در تحقق هدف اصلی که همان برقراری عدالت است تلاش کنند.

به گزارش ایسنا،‌ در ابتدای این مراسم حجت الاسلام فوادیان گزارشی از عملکرد خود در طول تصدی سرپرست مجتمع قضایی حضرت ولیعصر (عج) ارائه و در ادامه نیز رجب پوریانی به‌عنوان معاون قضایی رئیس کل و سرپرست این مجتمع قضایی معرفی شد.

پوریانی سرپرست جدید این مجتمع پس از دریافت ابلاغ خود، گفت: امیدوارم بتوانم با همکاری قضات و همکاران مجتمع قضایی حضرت ولیعصر (عج) نسبت به حرکت در جهت اهداف عالیه قوه قضائیه در پیشبرد عدالت گام‌های بزرگی را برداریم.

انتهای پیام

کد N860510