کمک مالی یک تاجر مواد مخدر به وزرای دادگستری و امنیت داخلی اسرائیل

اسراييل

وزیر دادگستری و وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی از یک میلیونر یهودی بلژیکی که اخیرا به اتهام تجارت مواد مخدر، پولشویی و تجارت تسلیحات نظامی دستگیر شده، کمک مالی دریافت کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی در خبری گزارش داد: ایلیت شاکید،وزیر دادگستری و گلعاد اردان، وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در جریان انتخابات داخلی دو حزب "لیکود" و "خانه یهودی" از "سرجی مولر"، تاجر مواد مخدر و رئیس باند فروش سلاح که اخیرا توسط دستگاه‌های امنیتی بلژیک دستگیر شده و پلیس اینترپل حکم بازداشت علیه وی صادر کرده است، کمک مالی دریافت کرده‌اند.

این شبکه تلویزیونی، حجم کمک مالی این تاجر یهودی به اردان و شاکید را 10 هزار شکل (تقریبا 2500 دلار) اعلام کرد و در عین حال، خاطر نشان کرد که "یاریو لیوین" یکی دیگر از وزرای صهیونیستی نیز در جریان انتخابات داخلی لیکود از این میلیونر یهودی کمک مالی دریافت کرده است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، وزیر دادگستری تندروی رژیم صهیونیستی که بارها خواستار کشتار عرب‌ها شده، در واکنش به این رسوایی مدعی شد که در جریان فعالیت های مولر نبوده است و گزارش کمک‌های مالی ارائه شده به خود را به مشاور قضایی دولت صهیونیستی داده است.

دفتر گلعاد اردان نیز مدعی شده که وی اصلا این میلیونر یهودی را نمی‌شناسد و کمک مالی را از طریق یک شخص ثالث دریافت کرده است.

مولر یهودی تابعیت بلژیکی دارد و از پنج سال قبل در قدس سکونت داشت. خانواده وی در واکنش به درخواست مراجع امنیتی بلژیک از وی برای تحویل خود مدعی شده‌اند که وی به خاطر "سامی ستیزی" بازداشت شده است.

انتهای پیام

کد N860393