۰

حزب‌الله لبنان، حکم حبس علی سلمان را " مکارانه " و "انتقام‌جویانه" خواند

  • ۱۰بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
بحرين,حزب‌الله

حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای حکم دستگاه قضایی بحرین علیه دبیرکل جمعیت الوفاق را به شدت محکوم کرد و آن را "تلافی‌جویانه" خواند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری العهد، حزب‌الله لبنان در بیانیه خود تاکید کرد که این حکم براساس اتهام‌های "دروغین" و "ادعاهای غیرواقعی" صادر شده است.

حزب‌الله همچنین تاکید کرد که این حکم نشانگر دوری نظام حاکم در بحرین از مردم و آرزوها و انتظاراتشان است و نشان می‌دهد که این نظام در اقداماتش غوطه‌ور است تا یکه تازی‌ خود را در قدرت حفظ کند و در این میان دست به اقدامات سرکوبگرانه و بدون حساب و کتاب و اقداماتی برای ایجاد هول و وحشت می‌زند.

حزب‌الله لبنان تاکید کرد که این حکم هیچ ارتباطی به قضاوت و قانون و عدالت ندارد، بلکه یک "حکم مکارانه" و "انتقام‌جویانه" است و بیانگر خشم این مسوولان از پایبندی بحرینی‌ها به تحرکات مسالمت‌آمیز آگاهانه است که برای تحقق خواسته‌های قانونی بحرینی‌ها جهت دستیابی به شراکت ملی و حکمرانی عادلانه با حضور همگان و داشتن زندگی آزادانه و کریمانه صورت می‌گیرد.

حزب‌الله در ادامه از تمامی نهادهای قانونی و مدنی جهان عرب و جامعه جهانی خواست تا تمام تلاش خود را برای اعمال فشار به نظام سرکوبگر بحرین بکنند و برای آزادی هرچه سریعتر شیخ علی سلمان، دبیرکل جمعیت الوفاق تلاش کنند و تحرکات مردمی و مسالمت‌آمیز را که نمونه والایی را برای ثبات بر خواسته‌های بر حق ارائه می‌دهد، تایید کنند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.