سفیر ایران در مسکو پیروزی‌های تیم ملی والیبال را تبریک گفت

"مهدی سنایی"، سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه، روز گذشته با چند تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و وزارت ورزش و جوانان کشورمان در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این دیدار اعضای هیات وزارت ورزش و جوانان کشورمان ضمن ارائه گزارشی از روند انجام مسابقات لیگ جهانی والیبال و جایگاه مناسب ایران در رده‌بندی جهانی و لیگ سال جاری، از اقدامات و فعالیت‌های سفارت در حمایت از تیم ملی کشورمان در بازی با تیم ملی روسیه از جمله مساعدت جهت اعزام تعدادی از دانشجویان ایرانی و هموطنان مقیم مسکو جهت تشویق تیم، تقدیر و تشکر کردند.

دکتر سنایی نیز ضمن تبریک پیروزی‌های ارزشمند تیم ملی والیبال ایران در دیدارهای هفته جاری خود با تیم ملی والیبال روسیه در قالب لیگ جهانی والیبال در شهر قازان این کشور، برای تیم کشورمان در ادامه مسابقات خود در لیگ سال جاری آرزوی موفقیت کرد.

در این دیدار آقایان ایرج ندیمی، نماینده مجلس شورای اسلامی، داوود عزیزی مدیرکل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان، محمود افشاردوست دبیرکل فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران و مدیر اجرایی لیک جهانی والیبال در ایران، امیر افراتی مشاور معاون حقوقی وزارت ورزش و جوانان و محمد عباسی معاون شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی ایران حضور داشتند.

انتهای پیام

کد N859847