ترکیب کامل هیات‌رییسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس مشخص شد

سیاسی

ترکیب هیات رییسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس برای سال پایانی مجلس نهم تعیین شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، براساس انتخابات صورت گرفته در کمیسیون‌های تخصصی مجلس، اعضای هیات رییسه این کمیسیون‌ها به این شرح انتخاب شدند.

کمیسیون آموزش و تحقیقات:

رییس: محمدمهدی زاهدی

نواب اول و دوم: علی اصغر زارعی و جبار کوچکی نژاد

سخنگو: عبد الوحید فیاضی

دبیر اول و دوم: رضا صابری و قاسم احمدی لاشکی

کمیسیون اجتماعی:

رییس: عبدالرضا عزیزی

نواب اول و دوم: فرج‌الله عارفی و محسن علیمردانی

سخنگو: عباس قائد رحمت

دبیر اول و دوم: سالار مرادی و عباس صلاحی

کمیسیون اقتصادی:

رییس: ارسلان فتحی‌پور

نواب اول و دوم: محمد حسن‌نژاد و روح الله بیگی ئیلانلو

سخنگو: رحیم زارع

دبیر اول و دوم: ابراهیم نکو و محمد سعید اربابی

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

رییس: علاءالدین بروجردی

نواب اول و دوم: حسین سبحانی نیا و منصور حقیقت پور

سخنگو: نوذر شفیعی

دبیر اول و دوم: محمد حسن آصفری و سید باقر حسینی

کمیسیون انرژی

رییس: علی مروی

نواب اول و دوم: ناصر سودانی و انصاری

سخنگو: حسین امیری خامکانی

دبیر اول و دوم: جلیل جعفری و امیرعباس سلطانی صبور

کمیسیون برنامه و بودجه:

رییس: غلامرضا تاجگردون

نواب اول و دوم: علی محمد احمدی و هادی قوامی

سخنگو: غلامرضا کاتب

دبیر اول و دوم: عیسی امامی و محمد سقایی

کمیسیون بهداشت و درمان:

رییس: حسینعلی شهریاری

نواب اول و دوم: عبدالرحمان رستمیان و امیرحسین قاضی‌زاده

سخنگو: محمدحسین قربانی

دبیر اول و دوم: محمدجواد نظری مهر و احمد آریایی‌نژاد

کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور

رییس: امیر خجسته

نواب اول و دوم: محمد جواد کولیوند و محمد ایراهیم رضایی

سخنگو: دخیل عباس زارع زاده

دبیر اول و دوم: صیدعسیی دارایی و یعقوب جدگال

کمیسیون صنایع و معادن:

رییس: رضا رحمانی

نواب اول و دوم: عزیز اکبریان و محمدرضا خان‌محمدی

سخنگو: رمضانعلی سبحانی فرد

دبیر اول و دوم: الیاس طاهری و الله‌وردی دهقانی

کمیسیون عمران:

رییس: سیدمهدی هاشمی

نواب اول و دوم: محمدرضا رضایی کوچی و سیداحسن علوی

سخنگو: منصور آرامی

دبیر اول و دوم: علی نعمت چاردولی و محمد فیروزی

کمیسیون فرهنگی:

رییس: احمد سالک اصفهانی

نواب اول و دوم: مرتضی آقاتهرانی و بیژن نوباوه

سخنگو: سید علی طاهری

دبیر اول و دوم: لاله افتخاری و سیدمرتضی حسینی

کمیسیون قضایی و حقوقی:

رییس: اللهیار ملک‌شاهی

نواب اول و دوم: حمیدرضا طباطبایی و محمد رزم

سخنگو: محمدعلی اسفنانی

دبیر اول و دوم: ابوالفضل ابوترابی و نیره اخوان بی طرف

کمیسیون کشاورزی:

رییس: عباس رجایی

نواب اول و دوم: محمدتقی توکلی و ناصر صالحی‌نسب

سخنگو: محمدمهدی برومندی

دبیر اول و دوم: علی محمد بزرگواری و محمد اسماعیل‌نیا

انتهای پیام

کد N859793

وبگردی