تقدیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران از حضور دانشجویان در مراسم وداع

بسيج دانشجويي,175 غواص شهید

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ در بیانیه ای از حضور پرشور و حسینی دانشجویان و امت انقلابی در مراسم وداع با شهدای گمنام که شب گذشته در دانشگاه تهران برگزار شد،تقدیر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

باردیگر دانشجویان و مردم انقلابی با حضور پرشور و کم سابقه خود در مراسم وداع با شهدای غواص که با عنوان مدافعان عزت برگزار شد ، نشان دادند که همواره شهدای عزیز الگوی مقاومت و ایستادگی برای حفظ استقلال و عزت کشورشان هستند و در این شرایط حساس که دشمن چشم طمع به استقلال و امنیت و عزت ملی دوخته است با حضور خیره کننده و چشم گیر خود نشان دادند که در راه حفظ و حراست از عزت و استقلال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که دستاورد خون هزاران شهید انقلاب اسلامی است از هیچ تهدیدی هراس نداشته و حاضرند بدترین تحریم ها را تحمل کرده ولی پذیرای ذلت نباشند.

بدین وسیله شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران از همه دانشجویان و مردم غیور تهران که به جهت بزرگداشت و تعظیم مقاومت شهدای دست بسته با حضور پرشور و کم نظیر خود حق مطلب را ادا کردند ، قدردانی و تشکر بعمل می آورد.

در پایان از همه دانشجویان و امت انقلابی جهت شرکت در مراسم تشییع پیکر شهدای گمنام که بعد از ظهر امروز از میدان بهارستان به سمت معراج شهدا برگزار می گردد؛ دعوت بعمل می آید.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران

انتهای پیام

کد N859328