رییس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه:

رسیدگی به پرونده‌های تحت قرار در اولویت قرار گیرد

سیاسی

رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه بر رسیدگی به پرونده‌های تحت قرار و رعایت کرامت انسانی و حفظ حقوق شهروندی تاکید کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام و المسلمین خطیب در بازدید از زندان ساری بر رسیدگی به امور زندانیان و ارائه خدمات مطلوب به خانواده های آنان تاکید کرد و حل مشکلات آنها را از اولویت کاری برشمرد.

وی تصریح کرد: بخشی از مشکلات زندانیان رسیدگی و بررسی به‌موقع پرونده های آنان در مراجع قضایی است که باید در این امر کوشا بود.

خطیب بر توجه به مسائل اخلاقی و رعایت حقوق دیگران اشاره کرد و از مددجویان خواست در جامعه همانند دیگر افراد زندگی کنند و به حقوق دیگران احترام بگذارند.

رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه در بازدید از زندان توصیه‌های لازم را بر رعایت کرامت انسانی و حفظ حقوق شهروندی در نظام زندانبانی اسلامی بیان کرد و ضمن قدردانی از کارکنان حوزه اصلاح و تربیت و پرسنل زندان رعایت این امر را در تمام امور مهم تلقی کرد.

خطیب در نشست با مددجویان بر رسیدگی به موقع پرونده های تحت قرار تاکید و در حین بازدید با توجه به حضور مسئولان مراجع قضایی توصیه‌های لازم را بر حل و فصل مشکلات پرونده ای زندانیان ارائه کرد.

انتهای پیام

کد N858955