۰

دعوت جبهه اصلاحات برای حضور در تشییع شهدای غواص

  • ۲۰بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: اعضای این جبهه در جلسه امروز ضمن ابراز تاسف از به شهادت رسیدن 175 شهید غواص در عملیات کربلای 4 از مردم خواسته‌اند در مراسم تشییع پیکر این شهدا شرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فرج کمیجانی همچنین افزود: مردم با حضور در مراسم تشییع پیکر شهدا بار دیگر همدلی و همصدایی خود را با آرمان‌های بلند شهدا در دفاع از کشور و نظام اعلام کرده و میثاقی دوباره با شهدا ببندند.

وی همچنین از همه اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و تشکل‌های همسو خواست در این مراسم شرکت کنند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، سخنان رییس‌جمهور در همایش فرمانداران و در نشست خبری با خبرنگاران واکاوی شد و اعضا از مواضع صریح، دلسوزانه و منطقی رییس‌جمهور حمایت کردند و از وی و همکارانش خواستند نسبت به پاسخگویی به افکار عمومی توجه بیشتری داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه در این جلسه گزارش کمیته استان‌ها قرائت شد افزود: بر اساس این گزارش‌ها مشخص شد اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در استان‌ها به صورت هماهنگ و همدل، راهبردهای انتخاباتی اصلاح‌طلبان را پیگیری می‌کنند.

رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در پایان با تشکر از زحمات همه اعضای جبهه اصلاحات در استان‌ها گفت: اعضای جبهه اصلاحات بار دیگر بر لزوم اجماع حداکثری همه اصلاح‌طلبان در سراسر کشور تاکید کردند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.