رئیس سازمان تعزیرات حکومتی:

در اطلاع‌رسانی حیثیت افراد و مصالح کشور اولویت اصلی است

سیاسی

رییس سازمان تعزیرات حکومتی با تاکید بر لزوم آگاهی‌بخشی به مردم گفت: بهتر است تا فراهم شدن این زیرساخت‌ها توقعی بیش از توان فعلی در مردم ایجاد نکنیم.

رییس سازمان تعزیرات حکومتی با تاکید بر لزوم آگاهی‌بخشی به مردم گفت: بهتر است تا فراهم شدن این زیرساخت‌ها توقعی بیش از توان فعلی در مردم ایجاد نکنیم.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علیرضا جمشیدی معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در نشست با مدیرکل و کارشناسان روابط عمومی این سازمان گفت: کار روابط عمومی، کار علمی، هنری و تکنیکی است که باید بسیار ظریف و با دقت عمل شود.

وی خطاب به کارشناسان روابط عمومی سازمان تعزیرات بیان کرد: شما می‌توانید نقش موثری در شناساندن سازمان به مردم داشته باشید.

معاون وزیر دادگستری با اشاره به این مهم که گاهی اخبار باعث بروز آسیب به امنیت ملی می‌شود، افزود: روابط عمومی باید در تهیه و انتشار اخبار از یک سو صحت و سقم خبر را در نظر داشته باشد و از سوی دیگر حیثیت افراد را حفظ کند.

رییس سازمان تعزیرات حکومتی با تشریح وظایف روابط عمومی و تفکیک برنامه‌ها به دو بخش برون سازمانی و درون سازمانی اظهار کرد: در بخش برون‌سازمانی از یک سو باید اطلاع‌رسانی صحیح از عملکرد سازمان مانند گزارش از پرونده‌های کلان سرلوحه قرار گیرد و از سوی دیگر آموزش عمومی شهروندان و آشناسازی مردم با حقوق خود در دستور کار باشد.

جمشیدی با تشریح ابعاد فعالیت‌های درون سازمانی روابط عمومی تعزیرات حکومتی گفت: در بعد درون سازمانی باید کار فرهنگی از جمله اولویت‌ها باشد و با فعالیت‌های شایسته، گام موثری در امر تعالی بخشی کارکنان برداشته شود.

وی با تاکید بر ضرورت تقویت بدنه کارشناسی این بخش افزود: لازم است در فعالیت‌های روابط عمومی عملکردها به خوبی نمایان شوند و فعالیت‌ها بر اساس اولویت‌بندی اجرا شوند.

معاون وزیر دادگستری در پایان بر ضرورت تقویت سامانه اطلاع‌رسانی سازمان و ارتقاء هرچه بیشتر سرعت، محتوا و تنوع مطالب آن تاکید کرد.

در ابتدای این جلسه علی روشن مدیرکل تعزیرات حکومتی گزارشی از وضعیت روابط عمومی و عملکرد این واحد ارائه کرد و سایر کارکنان اداره کل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی نیز به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

انتهای پیام

کد N857892