فیاضی در گفت‌وگو با ایسنا:

مسوولان باید الگوی اخلاقی تمام نمای جامعه باشند

سیاسی

یک نماینده اصولگرای مجلس با بیان اینکه رقبا را با حربه‌های غیر اخلاقی از صحنه خارج نکنیم گفت: در مناسبات سیاسی اخلاق نباید فدای منافع اقتصادی، جریانی و جناحی باشد.

عبدالوحید فیاضی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه محور کار اسلام، اخلاق است اظهار کرد: در جامعه‌ای که بر اساس آموزه‌های وحیانی و نبوی شکل گرفته است مجلس آن هم باید در مدار اخلاق حرکت کند، دولت هم همین طور. بنابراین در مناسبات سیاسی اخلاق نباید فدای منافع اقتصادی، سیاسی، جناحی و جریانی باشد.

این نماینده اصولگرای مجلس خاطر نشان کرد: در واقع بیش از آنکه ما به قدرت و به رسیدن به کرسی‌های قدرت فکر کنیم، باید به اخلاق به عنوان معیار انسان بودن در جامعه امروزی فکر کنیم. حاکمان، سیاستمداران و به طور کلی کارگزاران باید الگوی اخلاقی تمام نمای جامعه باشند.

نماینده مردم نور و محمود آباد در مجلس با تاکید بر اینکه رقبا را با حربه‌های غیر اخلاقی از صحنه خارج نکنیم بیان کرد‌: تهمت‌ها،‌ تهدیدات و چهره خراشی‌هایی که در حوزه های سیاسی به ویژه در ایام انتخابات اتفاق می‌افتد هزینه‌های سنگینی را به جامعه تحمیل می‌کند و به فضای اعتماد عمومی آسیب می‌زند؛ لذا وظیفه همه کسانی است که اگر به عرصه سیاست وارد می شوند اخلاق به عنوان خط قرمز آن‌ها باشد و اگر کسی از این خط قرمز عبور کرد بدانیم که از خطوط دیگر هم عبور خواهد کرد.

انتهای پیام

کد N857699