هلاکت بیش از 200 تروریست در عملیات ارتش سوریه

جنگ,سوريه

ارتش سوریه در عملیاتی بیشتر از 200 تروریست تکفیری را در اطراف سد "زیزون" در حومه حماة و فرودگاه "الثعله" در اطراف منطقه "السویدا" به هلاکت رساند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، یگان‌های ارتش ونیروهای مسلح سوریه در عملیاتی تلاش تروریست‌های وابسته به گروه موسوم به "ارتش الفتح" برای تجاوز به سد "زیزون" را ناکام گذاشته و بیش از 150 تروریست را در حومه ادلب وشمال حماه به هلاکت رساندند.

همچنین ارتش سوریه 25 تروریست را در اطراف فرودگاه الثعله در نزدیکی سویدا از پای درآورد و توانست خطوط امداد رسانی تروریست‌ها را در اطراف درعا مسدود کرد.

نیروی هوایی ارتش نیز حملاتی را به مخفیگاه‌ها و اماکن تجمع تروریست‌های داعش انجام داد وخودروهای متعلق به آن‌ها را در روستای رحوم و اطراف میدان نفتی جزل در شرق حمص منهدم کرد.

یک منبع نظامی سوری اعلام کرد که نیروهای هوایی ارتش سوریه چند حمله را علیه مخفیگاه‌های گروه‌های تروریستی در منطقه"ابو الظهور" و روستاهای" المجاص و ام جرین و شمال خشیر" در شرق ادلب انجام دادند.

منبع مذکور تاکید کرد که در این حملات تعدادی از تروریست‌ها به هلاکت رسیدند و خودروهای مجهز به تیربار سنگین وابسته به آنان نیز منهدم شد.

انتهای پیام

کد N857362