آقامحمدی در گفت‌وگو با ایسنا:

رسانه‌های خارجی به دنبال عدم دستیابی ایران به حقوق حقه‌اش هستند

سیاسی

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که رژیم صهیونیستی به دنبال طراحی سناریویی برای به نتیجه نرسیدن توافق هسته‌ای است تا حتی در صورت حصول توافق ایران بهره ای ازحقوق حقه اش نبرد.

ابراهیم آقامحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)،‌ در واکنش به اظهارات اخیر نتانیاهو مبنی بر اینکه اگر ایران به توافق برسد پول های حاصل از رفع تحریم ها را صرف گروه های تروریستی می‌کند گفت: این حرف نتانیاهو بدان معنا است که ما می خواهیم به اسرائیل پول بدهیم چون تروریست تر از رژیم صهیونیستی دیگر وجود ندارد پس در این صورت نباید نتانیاهو دیگر ناراحت باشد.

وی تاکید کرد که این فضا سازی و جوسازی ها برای آن است که توافقی صورت نگیرد و اگر توافقی نیز انجام شد ایران بهره ای از حقوق حقه خود نداشته باشد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی توضیح داد: این شیطنت با این هدف انجام می‌شود که آن‌ها حتی در صورت حاضر شدن به رفع تحریم ها و آزاد سازی پول های ایران قیدی را ایجاد کنند که ایران پول هایش را هر کجا خواست خرج کند به اطلاع آن‌ها برساند و در واقع ما به تشخیص آن‌ها پولهایمان را خرج کنیم.

به گفته وی رسانه های خارجی به دنبال این هستند که با طرح سناریویی تحریم‌ها را به اقتصاد ایران گره بزنند، موضوعی که متاسفانه برخی آن را دنبال می‌کنند، حال اینکه باید اقتصاد مقاومتی سرلوحه کار قرار گیرد.

آقامحمدی در پایان گفت: باید به جای اینکه مدام به فکر رفع تحریم ها برای بهبود وضعیت اقتصادی باشیم به دنبال برنامه ریزی درست جهت جلوگیری از فرار مالیاتی و ریخت و پاش‌ها، خروج از تورم و رکود داخلی و ارتقای تولید بود.

انتهای پیام

کد N857177