بررسی مشکل شماره‌گذاری اتوبوس‌های اسکانیا در کمیسیون اصل 90

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون برای بررسی مشکلات مربوط به عدم شماره گذاری اتوبوس‌های اسکانیا گفت که این مشکلات نهایتا تا روز سه شنبه هفته جاری مرتفع خواهد شد.

حسین آذین در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، از برگزاری جلسه کمیسیون اصل 90 با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت عقاب‌افشان (اسکانیا)، مسئولان وزارتخانه‌های کشور و صنعت، سازمان ملی استاندارد و رییس پلیس راهور برای بررسی طرح شماره‌گذاری اتوبوس‌های اسکانیا خبر داد.

وی یادآور شد: در این جلسه مقرر شد مشکل عدم شماره گذاری اتوبوس‌های اسکانیا نهایتا تا روز سه شنبه و البته مشروط به رعایت دقیق استانداردهای لازم از سوی شرکت و تایید سازمان ملی استاندارد حل شود.

آذین ناهماهنگی بین مسئولان را از دلایل عدم شماره گذاری اتوبوس‌های اسکانیا عنوان کرد و گفت که اگر این هماهنگی وجود داشت مشکلات خریداران حل می شد و مردم متضرر نمی‌شدند.

وی با اشاره به دستور کار دیگر جلسه امروز کمیسیون اصل 90 گفت که قرار است پلیس راهور آماری از میزان تصادفات اتوبوس‌ها در جاده‌های کشور را به کمیسیون ارائه کند.

انتهای پیام

کد N857108