۰

تذکر 14 نماینده به وزیر اطلاعات در مورد جیسون رضائیان

  • ۱۷بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

14 نماینده در تذکری به وزیر اطلاعات ادامه روند دستگیری جاسوسان دو تابعیتی را خواستار شدند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، متن تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی که از سوی ضرغام صادقی عضو هیأت رئیسه در جلسه علنی امروز ( یکشنبه) مجلس قرائت شد به شرح زیر است:

رهبر نماینده تهران به وزیر علوم: ضرورت بررسی و برخورد جدی با مجریان برداشتن اجباری چادر خانم ها برای شرکت در امتحان کنکور سراسری در یکی از استانهای کشور .

نیازآذری ، نماینده بابل به وزیر راه : تسریع در اتمام کنار گذر جنوبی بابل و ضرورت نظارت بیشتر بر عملکردمدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران

مقتدایی ، نماینده اصفهان به وزیر صنعت : ضرورت رسیدگی به ادعای جمعی از خریداران کامیون های لانگ فنگ از شرکت خودروسازی سایپا دیزل به وزیر راه: ضرورت رسیدگی به درخواست اتحادیه تاسیاست مکانیکی ساختمان مبنی بر لغو پیش نویس شیوه نامه مورخ 93/12/28 ما بین نظام مهندسی راه و شهرسازی شرکت ملی گاز ایران

قاضی پور نماینده ارومیه وزرای صنعت و کار : تسریع در افزایش تولید سیگار در دخانیات ارومیه

خضری نماینده پیرانشهر به وزیر کشور: برخورد جدی و اشد مجازات برای عاملین تخریب و تهدید مرز رسمی به واردات 2 هزار تن پرتقال آلوده مصری به صورت غیرقانونی 14 نفر از نمایندگان به وزیر اطلاعات: مقاومت و ایستادگی و ادامه روند دستگیری جاسوسان سرویس های نظام سلطه که دو تابعیتی هستند همچون جیسون رضاییان

قاضی پور نماینده ارومیه به وزیر بهداشت: حل مشکل بیمارستان کوثر زنان و زایمان ارومیه و به وزیر علوم : تسریع در حل مشکلات دانشجویان که کلاس های درس را گذرانده اند ولی مدرک تحویل نمی دهند و به وزیر بهداشت و تسریع در حل مشکل اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) .

امیری نماینده زرند به وزیر کار: تلاش برای حل مشکل حقوقی بازنشستگان صنعت فولادکشور .

هروی نماینده قائنات به وزیر ورزش : پذیرفته نیست که اعتبارات و امکانات این وزارتخانه به ویژه بر مناطق محروم کشور به صورت ناعادلانه توزیع گردد و به رغم تاکیدات مکرر این تذکر موثر واقع نشده است.

قاضی پور، نماینده ارومیه به وزیر بهداشت: جلوگیری از قاچاق دارو

طبیب زاده نوری نماینده تهران به وزیر صنعت:‌با وجود تولید میوه به میزان قابل قبول در کشور چرا جلوی واردات بی رویه میوه گرفته نمی شود؟

رستمیان نماینده دامغان به وزیر کار : تاخیر در پرداخت حقوق بازنشستگان ذغال سنگ البرز شرقی قاضی پورنماینده ارومیه به وزیر صنعت : تسریع در جلوگیری از افت شرکت های صنعتی آذربایجان غربی

سالک نماینده اصفهان به وزیرصنعت: رسیدگی سریع نسبت به واردات بی رویه گوشت قرمز و شی خشک و جلوگیری از صادرات علوفه و به وزیر اقتصاد : هر چه سریعتر نسبت به استمهال یکساله وام واحدهای صنعتی گاوداران از بانک کشاورزی اقدام شود در غیر اینصورت با بحران روبرو خواهند شد.

بیاتیان بیگلری و کریمیان نمایندگان بیجار ، سقز و ویوان به رئیس جمهور: ناکارآمدی مدیریت هلال احمر استان کردستان با توجه به تخلفات عدیده آن .

مقتدایی نماینده اصفهان به وزیر ورزش: ضرورت حمایت هر چه سریعتر از ادارات کل ورزش و جوانان استانها و حمایت از فعالیت های فرهنگی مرتبط با جوانان.

شجاعی کیاسری نماینده ساری به وزیر نفت : علت کندی و گاهی توقف در پروژه های حساس و مهم گازرسانی به ساری و جلوگیری از انتشار گاز.

آرین نژاد نماینده ملایر به رئیس جمهور: تسریع در اجرایی شدن شهر شدن مناطق اسلام آباد، علی آباد و حسین آباد ناظم.

احمدی نماینده داراب وزرای راه ، جهاد کشاورزی و بهداشت در رابطه با وظایف و مسکن مهر.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.