تذکر 14 نماینده به وزیر اطلاعات در مورد جیسون رضائیان

سیاسی

14 نماینده در تذکری به وزیر اطلاعات ادامه روند دستگیری جاسوسان دو تابعیتی را خواستار شدند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، متن تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی که از سوی ضرغام صادقی عضو هیأت رئیسه در جلسه علنی امروز ( یکشنبه) مجلس قرائت شد به شرح زیر است:

رهبر نماینده تهران به وزیر علوم: ضرورت بررسی و برخورد جدی با مجریان برداشتن اجباری چادر خانم ها برای شرکت در امتحان کنکور سراسری در یکی از استانهای کشور .

نیازآذری ، نماینده بابل به وزیر راه : تسریع در اتمام کنار گذر جنوبی بابل و ضرورت نظارت بیشتر بر عملکردمدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران

مقتدایی ، نماینده اصفهان به وزیر صنعت : ضرورت رسیدگی به ادعای جمعی از خریداران کامیون های لانگ فنگ از شرکت خودروسازی سایپا دیزل به وزیر راه: ضرورت رسیدگی به درخواست اتحادیه تاسیاست مکانیکی ساختمان مبنی بر لغو پیش نویس شیوه نامه مورخ 93/12/28 ما بین نظام مهندسی راه و شهرسازی شرکت ملی گاز ایران

قاضی پور نماینده ارومیه وزرای صنعت و کار : تسریع در افزایش تولید سیگار در دخانیات ارومیه

خضری نماینده پیرانشهر به وزیر کشور: برخورد جدی و اشد مجازات برای عاملین تخریب و تهدید مرز رسمی به واردات 2 هزار تن پرتقال آلوده مصری به صورت غیرقانونی 14 نفر از نمایندگان به وزیر اطلاعات: مقاومت و ایستادگی و ادامه روند دستگیری جاسوسان سرویس های نظام سلطه که دو تابعیتی هستند همچون جیسون رضاییان

قاضی پور نماینده ارومیه به وزیر بهداشت: حل مشکل بیمارستان کوثر زنان و زایمان ارومیه و به وزیر علوم : تسریع در حل مشکلات دانشجویان که کلاس های درس را گذرانده اند ولی مدرک تحویل نمی دهند و به وزیر بهداشت و تسریع در حل مشکل اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) .

امیری نماینده زرند به وزیر کار: تلاش برای حل مشکل حقوقی بازنشستگان صنعت فولادکشور .

هروی نماینده قائنات به وزیر ورزش : پذیرفته نیست که اعتبارات و امکانات این وزارتخانه به ویژه بر مناطق محروم کشور به صورت ناعادلانه توزیع گردد و به رغم تاکیدات مکرر این تذکر موثر واقع نشده است.

قاضی پور، نماینده ارومیه به وزیر بهداشت: جلوگیری از قاچاق دارو

طبیب زاده نوری نماینده تهران به وزیر صنعت:‌با وجود تولید میوه به میزان قابل قبول در کشور چرا جلوی واردات بی رویه میوه گرفته نمی شود؟

رستمیان نماینده دامغان به وزیر کار : تاخیر در پرداخت حقوق بازنشستگان ذغال سنگ البرز شرقی قاضی پورنماینده ارومیه به وزیر صنعت : تسریع در جلوگیری از افت شرکت های صنعتی آذربایجان غربی

سالک نماینده اصفهان به وزیرصنعت: رسیدگی سریع نسبت به واردات بی رویه گوشت قرمز و شی خشک و جلوگیری از صادرات علوفه و به وزیر اقتصاد : هر چه سریعتر نسبت به استمهال یکساله وام واحدهای صنعتی گاوداران از بانک کشاورزی اقدام شود در غیر اینصورت با بحران روبرو خواهند شد.

بیاتیان بیگلری و کریمیان نمایندگان بیجار ، سقز و ویوان به رئیس جمهور: ناکارآمدی مدیریت هلال احمر استان کردستان با توجه به تخلفات عدیده آن .

مقتدایی نماینده اصفهان به وزیر ورزش: ضرورت حمایت هر چه سریعتر از ادارات کل ورزش و جوانان استانها و حمایت از فعالیت های فرهنگی مرتبط با جوانان.

شجاعی کیاسری نماینده ساری به وزیر نفت : علت کندی و گاهی توقف در پروژه های حساس و مهم گازرسانی به ساری و جلوگیری از انتشار گاز.

آرین نژاد نماینده ملایر به رئیس جمهور: تسریع در اجرایی شدن شهر شدن مناطق اسلام آباد، علی آباد و حسین آباد ناظم.

احمدی نماینده داراب وزرای راه ، جهاد کشاورزی و بهداشت در رابطه با وظایف و مسکن مهر.

انتهای پیام

کد N856695